Zamknij
REKLAMA

Kabaret Hrabi: Na ich spektaklach zdarzają się zasłabnięcia... Jak będzie w Pile?

12:16, 19.05.2022 | fp
Skomentuj
REKLAMA

20 maja (piątek) o godzinie 17.00 i 20.00 w Regionalnym Centrum Kultury z programem "Ariaci" wystąpi Kabaret Hrabi z Czesławem Jakubcem.

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl "Ariaci" będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy - muzyczny i komediowy.

W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu, dostarcza też kilku łez wzruszenia

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch oraz Czesław Jakubiec.

Sprzedaż biletów: kasa RCK oraz biletyna.pl i kupbilecik.pl

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

VERSOVERSO

2 0

Czy ktoś w końcu zabije tego śmiecia putina i tą jego bandę gwałcicieli ? 13:41, 27.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%