Zamknij
REKLAMA

Jesteście na to gotowi? Nocny maraton grozy w Heliosie!

14.59, 20.01.2023 Helios Piła Aktualizacja: 15.05, 20.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Sieć kin Helios zaprasza na alternatywny dla różowego, walentynkowego kiczu Nieromantyczny Maraton Grozy z czterema przerażającymi horrorami!

Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! Już 10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery, przygotowaliśmy noc pełną grozy.

Pokażemy cztery przerażające horrory z premierowym pokazem filmu "Abyzou" na początek. Opowieść o starożytnym demonie przeprowadzi nas do kolejnej makabrycznej kostnicy w przedpremierowym "Play Dead". Po krótkiej przerwie zrobi się jeszcze mroczniej za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy będziecie spać przy włączonym świetle - również przedpremierowe "Oczy demona" i na sam koniec, dla najodważniejszych "Control".

Taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć? Czy jesteście na to gotowi?

Start o godzinie 23:00.

Ceny biletów:
W dniu seansu: 38,90 zł
1 do 3 dni wcześniej: 34,90 zł
4 do 6 dni wcześniej: 32,90 zł
7 dni i wcześniej: 30,90 zł

Opisy filmów:

ABYZOU (napisy)
Złą moc sprzed wieków nieświadomie uwalnia główny bohater filmu - Art, gdy próbuje nakłonić swego ojca, ortodoksyjnego Żyda, do sprzedaży domu pogrzebowego. Do rodzinnej kostnicy trafia tajemnicze ciało, w którym zamieszkuje starożytny demon. Przebudzony, skupia uwagę na ciężarnej żonie Arta.

PLAY DEAD (napisy)
Studentka kryminologii Chloe pozoruje własną śmierć, by wniknąć do kostnicy. Ta śmiała akcja to jedyna szansa na przejęcie dowodu, który mógłby obciążyć jej brata w sprawie o morderstwo. Gdy Chloe wybudza się w zimnym prosektorium, odkrywa, że zatrudniony tam koroner prowadzi na boku makabryczną działalność. Okazuje się, że najbardziej przerażającą rzeczą w kostnicy nie są martwi, lecz żywi.

OCZY DEMONA (napisy)
Amerykańska, telewizyjna ekipa poszukująca zjawiska paranormalne na całym świecie, udaje się do idyllicznego Fraser”s Hill na górzystym obszarze Malezji.W skład ekipy wchodzą między innymi piękna, ezoteryczna Jules i sceptyczny Ben. Mają tam nagrać materiał o nawiedzeniach starego domu. Jego nowi właściciele Ian i Martha twierdzą, że doświadczyli tam dziwnych fenomenów. Zgłębiając zagadkę ekipa napotyka przypadki opętania i upiory tak przerażające i silne, jakich nigdy dotąd nie napotkali w swej praktyce. Jules w dzieciństwie zetknęła się z nieziemską mocą, może to sprawi, że jako jedyna będzie w stanie stanąć do walki ze złymi mocami.

CONTROL (napisy)
Kierowana przez nieznajomy głos Eileen musi wykonywać zadania - w przeciwnym razie jej córka zginie. Gdy kobieta odkrywa w sobie zdolności paranormalne, postanawia się zbuntować i porywa się na zuchwałą ucieczkę. Co okaże się rzeczywistością, a co uosobienie jej najbardziej przerażających fantazji?

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin, aplikacji i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE.

(Helios Piła)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KinomaniakKinomaniak

2 0

Beznadziejny repertuar. 14:48, 23.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%