Zamknij
REKLAMA

Technik organizacji turystyki - nowość w CKZIU w Wyrzysku

13:32, 12.05.2020 | CKZiU w Wyrzysku
Skomentuj
REKLAMA

Kolejny nowy techniczny kierunek w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku to technik organizacji turystyki.

Ósmoklasisto! Wybierając kierunek kształcenia związany z turystyką zyskujesz perspektywę pracy w biurach podróży na stanowiskach biurowych w działach: produktu, administracji, wyjazdów grupowych, reklamacji, współpracy agencyjnej. Jako pracownik biurowy będziesz miał pracę w normowanych godzinach, stałą pensję i możliwość udziału w darmowych wyjazdach studyjnych (study tour).

Możesz wybrać też pracę w biurze agencyjnym lub otworzyć własne biuro i sprzedawać produkty kilku touroperatorów. Możesz pracować jako kasjer lotniczy w biurach sprzedaży linii lotniczych i innych przedsiębiorstwach transportowych.

Turystyka oferuje też zawody w terenie. Jako rezydent biura podróży lub pilot wycieczek otrzymujesz bardzo dobrą pensję i przy okazji zwiedzasz świat. Możesz zostać też animatorem, przewodnikiem miejskim, stewardessą lub stewardem w rejsach po Morzu Śródziemnym.

Pomysłów jest naprawdę wiele! Wystarczy, że od września rozpoczniesz naukę w naszej szkole i spełnisz swoje marzenia! Pierwsze umiejętności możesz zdobyć już na kursie pilotów wycieczek realizowanym w CKZIU w Wyrzysku w ramach projektu "Od stażysty do specjalisty".

Kwalifikacje, które zdobędziesz w ramach tego zawodu to:
- HGT.07. - przygotowanie imprez i usług turystycznych
- HGT.08. - obsługa klienta oraz rozliczanie imprez i usług turystycznych.

Drogi Ósmoklasisto! Jeśli uwielbiasz podróże i marzysz o zagranicznych wyjazdach, jesteś osobą otwartą i energiczną, masz duże umiejętności organizacyjne i lubisz języki obce - dołącz do nas i zostań technikiem organizacji turystyki!

 

(CKZiU w Wyrzysku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA