Zamknij
REKLAMA

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu ufundowała stypendia

13:17, 02.06.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu przeznaczyła 30 tysięcy złotych na ufundowanie stypendiów dla uczniów szkół średnich w powiecie pilskim

Dwa bony edukacyjne - każdy o wartości 15 tysięcy złotych - staroście pilskiemu Eligiuszowi Komarowskiemu przekazała Magdalena Górska, założyciel Wyższej Szkoły Handlu i Usług. Każdy z czeków sfinansuje 3 lata studiów licencjackich na wybranym kierunku poznańskiej uczelni.

- Bardzo dziękuję w imieniu społeczności uczniowskiej szkół prowadzonych przez Powiat Pilski. Mamy zdolną młodzież, która licznie zasila również poznańskie uczelnie i z pewnością uczelnię, którą Pani reprezentuje, także będą wybierać. W najbliższych dniach dokonamy procesu rekrutacji i wytypujemy dwie osoby, które będą mogły skorzystać z tej oferty, a po zdaniu egzaminu dojrzałości staną się studentami Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu - powiedział starosta Eligiusz Komarowski.

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to nowoczesna uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jej misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr. Uczelnia kształci na takich kierunkach, jak ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie czy logistyka, bezpieczeństwo narodowe, turystyka, administracja, dziennikarstwo czy komunikacja społeczna.

W tym roku uczelnia ufunduje 70 stypendiów po 15 tysięcy złotych. Każdy wielkopolski powiat otrzyma dwa stypendia.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA