Zamknij
REKLAMA

Ruszył konkurs plastyczno-językowy "Piła the eco-friendly city"

09:59, 25.04.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Pod hasłem przewodnim "Piła the eco-friendly city" odbędzie się druga edycja miejskiego konkursu pod patronatem Prezydenta Miasta Piły "Let’s visit Piła".

Organizatorem konkursu są nauczyciele języka angielskiego w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Pile. Jego cele to popularyzacja i poszerzanie wiedzy na temat Piły i okolic, rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi, motywowanie uczniów do zdobywania nowych umiejętności i wiadomości, podniesienie poziomu umiejętności językowych, popularyzacja dbania o środowisko od najmłodszych lat, uświadamianie młodym ludziom istoty ochrony środowiska, ćwiczenie poprawnej pisowni.

Do konkursu mogą przystąpić uczniowie klas 1-8 pilskich szkół podstawowych. Ich zadaniem jest przesłanie na adres mailowy: [email protected] plakatu w formacie jpg lub pdf z ilustracją i hasłem w języku angielskim, jak można żyć eko w Pile.

Niezależna komisja powołana przez organizatora wybierze na każdym etapie edukacyjnym 3 nagrody, w tym na etapie klas IV-VIII 6 nagród, z podziałem na klasy IV-VI i VII-VIII.

Złożone prace powinny cechować się estetyką wykonania, bezbłędnym zapisem i poprawnością językową, trafnością dostosowania tekstu do obrazu, oryginalnym pomysłem, samodzielnym wykonaniem pracy.

W mailu z załączoną pracą należy podać imię, nazwisko, szkołę, klasę.

Każda praca niezależnie od ilości zgłoszeń z jednej szkoły musi zostać wysłana oddzielnie.

Prace mogą zostać wykonane różnymi technikami artystycznymi: z zastosowaniem programów komputerowych (zapisane w formacie jpg., pdf., png,, lub odt.) lub dowolną metodą tradycyjną (zdjęcie pracy przesłane w formacie jpg.). Praca musi być jednostronicowa w maksymalnym formacie A3, prezentacje i filmy nie będą przyjmowane.

Natalia Zarzycka, Salezjańska Szkoła Podstawowa

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

pilanin45235pilanin45235

0 0

Z tym city to przesada 12:40, 25.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%