Zamknij
REKLAMA

Przedszkolaki z Wesołej Przygody wystąpili w "Iskrze"

12.19, 24.01.2023 Powiat Pilski Aktualizacja: 12.28, 24.01.2023
Skomentuj fot. Powiat Pilski
REKLAMA

Prawdziwe tłumy przybyły do Centrum Powiatowego "Iskra" w Pile na przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpiły maluchy z Niepublicznego Przedszkola Kreatywnego Wesoła Przygoda w Pile.

Na scenie wystąpiło około 50 dzieci. Już to robiło wrażenie.

- Dzieci były wspaniałe, dały prawdziwy popis umiejętności wokalnych i tanecznych. Słowa uznania należą się całej kadrze przedszkola, która z takim zaangażowaniem i starannością przygotowała występy maluchów - mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski, który podarował dzieciom upominki, m.in. odblaski.

Spektakl odbył się w przededniu Dnia Babci i Dziadka, na sali zasiedli więc nie tylko rodzice, ale także dziadkowie, którzy ze wzruszeniem oklaskiwali wspaniałe występy wnuków. Brawom nie było końca.

Występ maluchów z przedszkola Wesoła Przygoda odbył się już nie pierwszy raz w Centrum Powiatowym Iskra w Pile, co podkreśliła Edyta Wadowska, dyrektor przedszkola.

- To wspaniałe miejsce, czujemy się tu bardzo dobrze, dziękujemy panu staroście za gościnność - wyznała.

- Progi Centrum "Iskra" są zawsze dla was otwarte, podobnie jak dla innych przedszkoli funkcjonujących w gminach powiatu pilskiego, oraz dla wszystkich mieszkańców - podkreślił starosta.

(Powiat Pilski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%