Grupa "Pszczółki" z oddziału przedszkolnego w Falmierowie pojechała do biblioteki w Wyrzysku, gdzie wzięła udział w zajęciach w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.
Wspólnie z koleżankami i kolegami z grupy „Sówki” z wyrzyskiego przedszkola wysłuchali bajki o wilku i zającu czytanej przez panią Annę Kwidzińską, która jest pasjonatką biegania, gdyż tegorocznej edycji towarzyszy hasło „Sportowcy czytają dzieciom”. Po wysłuchaniu bajki dzieci mogły wziąć udział w zajęciach ruchowych - było przeciąganie liny, rzuty do celu, kręcenie kołem hula-hop i wiele innych zabaw.
Tak mile rozpoczęty pobyt w Wyrzysku kontynuowaliśmy na spacerze po mieście. Poszliśmy na piękny teren rekreacyjny przy rzece, skorzystaliśmy ze ścieżki edukacyjnej, placu zabaw i siłowni na powietrzu. Na zakończenie naszej wycieczki zjedliśmy pyszne lody.
Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły.
Ogień w lesie. Zapalił się forwarder
Niech podpisze oświadczenie, że nie zgadza się na ratowanie życia sprzętem zakupionego z funduszu sprawiedliwości
Ja się nie podoba
22:03, 2026-05-20
W pilskim "Mechaniku" wyszkolą się w pilotowaniu dronów
👏
Brawo
21:55, 2026-05-20
Pilski hejter skazany prawomocnie!
wpis wyżej starego leman😡wicza: 81 lat, w tym 21 lat stażu hejterskiego
janusz1bruzda
19:57, 2026-05-20
Pierwsza Komunia w kościele Świętej Rodziny w Pile
to sie pomodlilim
No
19:33, 2026-05-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz