Po dwóch udanych edycjach wracamy jeszcze mocniej! 8 listopada spotykamy się po raz trzeci, by zanurzyć się w mroczny, jesienny klimat, gdzie bas przejmuje parkiet, a noc kończy się dopiero o świcie. Wiemy jedno: nie trzeba wielkich nazwisk ani cukierkowej oprawy. Magia nie rodzi się na scenie, tylko na parkiecie i to WY ją tworzycie - zostawiając codzienność za drzwiami i jednocząc się w tańcu. Czeka nas noc pełna ciężkich brzmień, surowych dźwięków i tańca bez końca - zapowiadają organizatorzy wydarzenia: Miłosz, Kamil (F.T.F.) i sołtys Weronika Podemska.

Start o godzinie 20:00.
Groźna bakteria w mięsie. GIS pilnie wycofuje
Jest pytanie: czy to mięso wołowe pochodziło z hodowli polskich producentów, czy od dostawców Mercosur?
od kogo?
10:21, 2026-04-17
Wariacje wokół wariantów S11. Oto głos przedsiębiorców
PiS zaplanował S11 już mieli zacząć budowę a przyszło PO i anulowało projekty bo mówią że pieniędzy nie ma i nie będzie.
♥️
09:33, 2026-04-17
Ballady Nirvany i Metalliki przy świecach
Wy nawet nazwy zespołu w tytule nie umiecie poprawie napisać. Żenada jak zwykle.
Dagmara
08:14, 2026-04-17
Wojna sprawiedliwa? Czyli jak Trump i Vance uzasadniają
Antek, powiedz mi, jeśli istnieje coś takiego, jak realna szansa,to co by znaczyła nierealna szansa?
VII B
22:04, 2026-04-16
0 1
Dałem minusa bo trzeba słuchać tylko disko polo i zenka martyniuka ❤️
1 0
D E B I L
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz