Zamknij
REKLAMA

Ścieżka rowerowa w Kotuniu (jednak) zagrożona?

15:58, 16.04.2021 | facebook
Skomentuj
REKLAMA

Jest marszałkowskie dofinansowanie na budowę ścieżki rowerowej w Kotuniu. Ale czy ścieżka powstanie?

- Drodzy mieszkańcy, jesteśmy bardzo blisko końca. Dzisiaj Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego, przyjechał do nas podzielić się wyjątkową informacją. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego przyznał nam dofinansowanie do budowy ścieżki z wiatą i utwardzonym parkingiem w Kotuniu. Całe zadanie wycenione zostało na kwotę 1.080.000 zł, przy 747.000 zł dofinansowania - informuje wójt gminy Szydłowo Tobiasz Wiesiołek.

- Wczoraj, w ostatni dzień przed uprawomocnieniem się decyzji pozwolenia na budowę, dostaliśmy informację o ponownym odwołaniu się od decyzji przez osobę będącą stroną i mieszkającą w sołectwie Kotuń. Apeluję do tej osoby o wycofanie odwołania, jest jeszcze na to czas. W innym przypadku inwestycja jest niezwykle zagrożona i prawdopodobnie nie będziemy mogli sięgnąć po środki inwestycyjne, które już nam przyznano. Żeby dojść do tego etapu przy tym zadaniu pracowało wielu ludzi z pięciu urzędów oraz 546 mieszkańców, którzy podpisali się pod wnioskiem o budowę tej ścieżki - dodaje wójt Wiesiołek.

(facebook)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

boczeqboczeq

7 1

Na takie coś powinien być jakiś przepis. Przecież jest coś takiego jak służebność gruntowa. Nie mam żadnego związku z Kotuniem, ale dla mnie to nie do pomyślenia, żeby przez widzimisię jednej osoby, projekt i cała praca z nim związana miały pójść do kosza. 17:06, 16.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%