Zamknij
REKLAMA

Wszyscy za absolutorium dla wójta Oświecimskiego

09:32, 21.06.2022 | facebook / UG Miasteczko Krajeńskie
Skomentuj fot. UG Miasteczko Krajeńskie
REKLAMA

Wójt Krzysztof Jacek Oświecimski uzyskał jednogłośnie wotum zaufania i absolutorium od Rady Gminy Miasteczko Krajeńskie.

Na wczorajszej sesji absolutoryjnej radni udzielili wójtowi gminy Miasteczko Krajeńskie Krzysztofowi Jackowi Oświecimskiemu wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu za 2021 rok.

Gratulacje w imieniu radnych złożył włodarzowi gminy przewodniczący rady Szymon Kunek.

- Realizacja wszystkich zadań i osiągnięcie zamierzonych celów to zasługa dobrej współpracy z Radą Gminy i sołtysami, rzetelnej pracy pracowników urzędu, jak również bardzo dobra współpraca z wszystkimi instytucjami i osobami pracującymi w jednostkach podległych gminie - podkreślił wójt.

Słowa podziękowania popłynęły w kierunku radnych, sołtysów, kierowników i pracowników Urzędu Gminy Miasteczko Krajeńskie.

Krzysztof Jacek Oświecimski pełnił od 2 grudnia 2019 roku obowiązki wójta Miasteczka Krajeńskiego, a następnie 2 lutego 2020 roku wygrał w pierwszej turze przedterminowe wybory na tę funkcję.

To kolejne, trzecie już votum zaufania i absolutorium, które otrzymałem od Rady jednogłośnie. Dziękuję wszystkim bez wyjątku, pracownikom gminy, kierownikom jednostek oraz radnym za zaufanie i współpracę - komentuje wójt Oświecimski.

(facebook / UG Miasteczko Krajeńskie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SS

1 2

Gratulacje👍 12:13, 21.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%