Klub dziecięcy „Bajkowa Przystań” powstaje w Grabionnej. W lutym br. Gminie Miasteczko Krajeńskie przyznano na ten cel ponad 1,1 mln złotych z Krajowego Planu Odbudowy.
- 1 września przyszłego roku nasze maluchy pojawią się w pierwszym tego typu obiekcie na terenie gminy - zapowiada burmistrz Miasteczka Krajeńskiego Krzysztof Jacek Oświecimski.
Zatrzymać gaśnicowy front Brauna
A Pan Antoś nie pisywał w swoim czasie -słusznie minionym- w poczytnej gazecie "Sztandarze Ludu"?
Rok1984
19:54, 2025-12-16
Ilu Polaków naprawdę chodzi do kościoła?
pedofilsko-ginekologiczny jest wrzodem na du.ie Polski,większym już od samej du.y.Wypełnia go ohydny szankier ciemnoty,kołtuństwa,nienawiści,nietolerancji i bezgranicznej durnoty.😡
katolicki kościół
18:46, 2025-12-16
Zatrzymać gaśnicowy front Brauna
jest koloru Braun
gó.no
18:40, 2025-12-16
Zatrzymać gaśnicowy front Brauna
"Opinii publicznej kojarzę się jako rzecznik prasowy Prezydenta RP...". Opinia publiczna nie zajmuje się takimi *%#)!&
o *%#)!&
18:07, 2025-12-16
1 0
Ciekawe dlaczego nie podano Wykonawcy - czy to znów ten sam?
1 0
Z poprzednim wykonawcą rozwiązano umowę..., następnie na siedem złożonych ofert, pięć odrzucono i wygrał ten jeden słuszny👍.
Przypominam tylko, że sala w szkole miała być oddana do października, teraz zmieniono termin na luty, a tu kolejne zlecenie.
Gratuluję sukcesów i pozdrawiam🙂👍