Uczniowie klas IV-VI pojechali do Miasteczka Ruchu Drogowego w Pile, aby stanąć do egzaminu na kartę rowerową.
Dzieci po zaliczonym egzaminie teoretycznym przystąpiły do egzaminu praktycznego na kartę rowerową.
Kierowca07:55, 28.06.2021
Niektórym kierowcom przydałaby się wycieczka do takiego miasteczka i w ramach kary przysąpienie do egzaminu, wtedy byłoby mniej wypadków.
Sondaż: prawie połowa Polaków uważa, że PiS odzyska wła
ma dusze niewolników i du.y stęsknione za batem 😠
polactwo
09:30, 2025-07-06
O transformacji energetycznej północnej Wielkopolski
zamiast budować by zburzyć,,Ostrołękę",przeputać miliardy z tytułu emisji CO2,płacić kar za Turów,dotować deficytowe górnictwo,importować ruski węgiel i zawierzać energetyki siłom nadprzyrodzonym inwestował w modernizację linii i w OZE to dzisiaj prąd byłby tani
gdyby PiS
09:26, 2025-07-06
Samorządowcy, nie tylko z PSL, popierają zniesienie...
Jak widać ,,umiłowanie koryta,, jest niezależne od przynależności partyjnej. Syf i świń-skość w całej krasie. Po prostu polska codzienność.
***
08:54, 2025-07-06
Znak zapytania nad budową S10?
Nasza pani Kubiak jak mówiła o S10 i S11, to PeOwcy ją zaszczuli i projekt do kosza bo piniędzy nie ma i nie będzie
🖤
23:30, 2025-07-05