Zamknij
REKLAMA

"Czyste, Zielone Miasta" - w niedzielę sprzątanie w Pile

11:49, 22.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie Program Czysta Polska organizuje kolejną odsłonę ogólnopolskiej akcji "Czyste, Zielone Miasta". 26 czerwca będzie w Pile.

W ramach wydarzenia zaplanowane jest sprzątanie parku przy ulicy Ceglanej 21, gdzie następnie posadzone zostaną krzewy i drzewa przekazane przez Lasy Państwowe.

Na uczestników będą czekać atrakcje przygotowane wspólnie z władzami miasta: dmuchańce, animatorzy dla dzieci oraz stoiska edukacyjne.

Projekt "Czyste, Zielone Miasta" wpisuje się w ideę inspirowania i inicjowania zmian przez Stowarzyszenie Program Czysta Polska. W trakcie tegorocznej, pilotażowej edycji, akcje stowarzyszenia pojawią się w 45 polskich miejscowościach.

- Będziemy propagować ekologiczne postawy oraz aktywizować lokalne społeczności do zmiany otoczenia na czyste i zielone. Ta akcja to nie tylko edukacja, ale również integracja mieszkańców i aktywizacja młodego pokolenia do zdrowego trybu życia w ekologicznym świecie. Chcemy dać nowy impuls dotychczasowym, ekologicznym działaniom lokalnych samorządów! - zapowiadają organizatory akcji "Czyste, Zielone Miasta".

Zachęcamy wszystkich do udziału w zaplanowanych wydarzeniach, połączonych z porządkowaniem terenów miejskich oraz sadzeniem drzew i krzewów, przekazanych przez Lasy Państwowe.

Zbudujmy razem społeczność, która działa i dba o przyszłość nas wszystkich!

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%