Zamknij
REKLAMA

Pełna widownia na koncercie kolęd i pastorałek

08:40, 07.01.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

W Młodzieżowym Domu Kultury "Iskra" w Pile odbył się "Rodzinny koncert kolęd i pastorałek". Było tłumnie, panowała rodzinna atmosfera, na koniec wszyscy razem zaśpiewali znane i lubiane kolędy.

Na scenie zaprezentowało się ponad 50 uczestników zajęć wokalnych i tanecznych, odbywających się na co dzień w MDK "Iskra" w Pile. W koncercie wystąpili podopieczni Studia Piosenki prowadzonego przez Iwonę Brandenburger oraz dzieci uczęszczające na zajęcia tańca współczesnego, prowadzone przez Jolantę Harendę.

To połączenie sił wokalnych i tanecznych wypadło znakomicie. Publiczność miała okazję wysłuchać na żywo znanych i lubianych pastorałek i kolęd w pięknych aranżacjach i scenerii.  

- Gratulacje dla obu pań, które przygotowały to wydarzenie i to w krótkim czasie, bo pomysł koncertu zrodził się niedawno, konkretnie przed Świętami Bożego Narodzenia. To pokazuje jak ogromny talent i potencjał reprezentują dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach w MDK Iskra w Pile, a także profesjonalizm nauczycieli, którzy je prowadzą. Brawo! - mówił starosta pilski Eligiusz Komarowski.

- Z pewnością takich wydarzeń niebawem będzie więcej. Wiosną otwieramy po modernizacji stadion przy ul. Okrzei w Pile, na którym będzie można organizować wspaniałe koncerty, a pod koniec roku - budynek dawnego kina "Iskra" po generalnym remoncie z salą widowiskową, w której będzie duża scena z profesjonalnym nagłośnieniem. Jestem przekonany, że takie miejsca są potrzebne, a nasza utalentowana młodzież na nie zasługuje - dodał starosta.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA