Zamknij
REKLAMA

Będzie szybciej i taniej. Otrzymasz SMS od urzędnika starostwa

09:20, 23.01.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA
Skomentuj
fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Starostwo Powiatowe w Pile wprowadziło nową usługę ułatwiającą kontakt z klientem. Każdy mieszkaniec korzystający z usług urzędu może być poinformowany o postępie procedowanej sprawy za pomocą wiadomości SMS. Informację może wysłać pracownik, który ją prowadzi.

Powiadamianie SMS-owe ma usprawnić i przyspieszyć komunikację z klientem Urzędu, a co za tym idzie skrócić czas załatwiania urzędowych spraw.   

- Urzędnik może wysłać SMS z informacją, by na przykład mieszkaniec dostarczył brakujące dokumenty lub poinformuje go o innych okolicznościach, które mogą przyspieszyć załatwienie sprawy. To szybsze i tańsze rozwiązania, niż wysyłanie pisemnego zawiadomienia pocztą - tłumaczy starosta pilski Eligiusz Komarowski.

SMS będzie można otrzymać o biegu każdej sprawy, czy to z wydziału geodezji, komunikacji, nieruchomości. System jest narzędziem pomocniczym i nie zastępuje tradycyjnych form komunikacji, nie powoduje w żaden sposób pominięcia ustawowych etapów załatwiania sprawy.

RODO działa również w tym obszarze i aby skorzystać z nowej usługi konieczne jest podanie numeru telefonu oraz wyrażenie zgody na tę formę kontaktu. Zgodę można w dowolnym momencie wycofać. Już niebawem zostanie udostępniona usługa, dzięki której będzie można elektronicznie udzielić zgodę lub ją wycofać.  

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

bezpartyjnybezpartyjny

2 0

a w kampani wyborczej dostaniesz sms-a na kogo masz głosować, na listę bezpartyjną 🤣🤣🤣 11:57, 23.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MoniaMonia

0 0

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
. 19:57, 23.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone