Zamknij
REKLAMA

Starosta nagrodził Studio Piosenki "Iskra" MDK Piła

17:08, 19.09.2020 | Starostwo Powiatowe w Pile
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA

Wczoraj w sali Młodzieżowego Domu Kultury "Iskra" w Pile odbył się koncert zespołu "Zjem", który tworzą trzy wokalistki: Michalina Zgaińska, Zuzanna Tymper i Jagoda Pachowicz. Utalentowane dziewczyny to wychowanki Iwony Brandenburger, prowadzącej Studio Piosenki "Iskra" w MDK w Pile, pod której okiem od lat uczą się śpiewu.

Dzisiaj to prawdziwe artystki, które odnoszą liczne sukcesy, są laueratkami wielu lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich przeglądów piosenki. Ich występy uświetniają także wiele okolicznościowych wydarzeń w Pile i powiecie pilskim. Z kolei Studio Piosenki "Iskra" prowadzone przez Iwonę Brandenburger stało się kuźnią wokalnych talentów.

Koncert był okazją do wręczenia Nagród Starosty Pilskiego w Dziedzinie Kultury za osiągnięcia artystyczne i promocję powiatu pilskiego. Otrzymały je Iwona Brandenburger i jej trzy zdolne wychowanki.

- Studio Piosenki "Iskra" w MDK w Pile to wizytówka Powiatu Pilskiego. Za działalność promującą Powiat Pilski otrzymało już nominację do tytułu Lider Sukcesu 2019. Podczas dzisiejszego koncertu po raz kolejny przekonałem się, jak utalentowaną mamy młodzież i świetnych pedagogów. Jako władze Powiatu Pilskiego wspieramy działalność artystyczną młodzieży, chcąc stworzyć dla niej jak najlepsze warunki rozwoju. W tym celu ostatnio zakupiliśmy profesjonalną mobilną scenę, która stanęła na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile, modernizujemy budynek dawnego kina "Iskra", gdzie w odnowionej sali widowiskowej będzie profesjonalna scena z doskonałą akustyką - mówi starosta Eligiusz Komarowski.

Na pierwszy koncert po ponownym otwarciu stadionu starosta zaprosił właśnie wokalistki z zespołu "Zjem".

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GośćGość

0 0

https://youtu.be/Rpm4WjV-z2o 08:34, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA