Zamknij
REKLAMA

Jest nowy komendant powiatowy PSP w Pile

10:50, 28.01.2022 | Powiat Pilski
Skomentuj fot. Powiat Pilski
REKLAMA

Starosta pilski Eligiusz Komarowski wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Kazimierzem Wasiakiem spotkali się z nowo powołanym na stanowisko pełniącego obowiązki komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pile bryg. Jarosławem Kołakiem oraz jego zastępcą bryg. Pawłem Kamińskim.

Bryg. Jarosław Kołak został powołany na stanowisko pełniącego obowiązki komendanta powiatowego PSP w Pile z dniem 27 stycznia 2022 roku.

- Stanowisko Komendanta Powiatowego PSP to zarówno zaszczyt jak i ogromne zobowiązanie wobec mieszkańców gmin powiatu pilskiego, a pilscy strażacy to prawdziwi profesjonaliści, na których mieszkańcy zawsze i wszędzie mogą liczyć. To znakomita jednostka, jedna z najlepszych w Wielkopolsce. Jestem przekonany, że dzięki kompetencjom i doświadczeniu pan komendant sprosta nowym wyzwaniom. Chciałbym jednocześnie podkreślić, iż jako starosta nadal będę wspierał wszelkie działania naszych strażaków mające na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego - powiedział Eligiusz Komarowski.

- Bardzo cieszę się z otwartości pana starosty na współpracę. Nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Liczę na tę przychylność zarówno w zakresie pozyskiwania nowego sprzętu, jak i prowadzenia wspólnych akcji profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem mieszkańców gmin powiatu pilskiego a także organizacji pikników strażackich, które są bardzo pozytywnie odbierane przez mieszkańców - powiedział bryg. Jarosław Kołak, p.o. komendanta powiatowego PSP w Pile.

(Powiat Pilski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%