Zamknij
REKLAMA

Bajkowe postaci krzątały się po szkole w Wysokiej

09:59, 25.02.2021 | SP Wysoka
Skomentuj SP Wysoka
REKLAMA

W Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wysokiej zorganizowano Dzień Postaci z Bajek dla klas I-III, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, którego opiekunami są Paulina Borowczyk, Aleksandra Kościańska i Barbara Szymańska.

Uczniowie zostali poproszeni o wybranie bajki, następnie o przygotowanie do niej stroju. Wszyscy wyglądali przepięknie. Każda klasa bawiła się w swojej sali z wychowawcą. Wszystkich odwiedziły też postacie z bajek - Bing oraz Myszka Minnie.

W tym dniu został także przeprowadzony konkurs na najbardziej pomysłowo przebraną klasę. Zwyciężyła klasa IIc przebrana za 101 Dalmatyńczyków, której wychowawczynią jest pani Emilia Kolman-Kłysz. Pozostałe klasy także zostały nagrodzone.

Gratulujemy tak wspaniałych pomysłów na przebrania! Dziękujemy Dzieciom, Rodzicom i Wychowawcom, że mimo pandemii i reżimu sanitarnego nasi uczniowie mogli miło spędzić ten karnawałowy dzień.

 

(SP Wysoka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

RodzicRodzic

2 0

A ten czarny z długimi uszami to dyrektor? Czemu straszy dzieci? 18:30, 25.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RadnyRadny

1 0

Dobrze ze nie wybrali Halinę na babajagę bo dziś dzieci i tak juz za nerwowe. Zresztą dość straszy naszych nauczycieli odwetem i marzeniami powrotu do rządzenia. 08:01, 05.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%