Zamknij
REKLAMA

Amfetamina na stole, marihuana w słoikach

07:50, 23.09.2020 | mł. asp. Jędrzej Panglisz
Skomentuj fot. KPP w Pile
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Wyrzysku zatrzymali 31-latka, który ukrywał narkotyki w samochodzie oraz w domu. Mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego.

Funkcjonariusze podczas patrolu zauważyli Citroena, zaparkowanego na oddalonym od zabudowań parkingu leśnym. W trakcie kontroli mężczyzna, który był w pojeździe, zaczął nerwowo się zachowywać, więc policjanci postanowili dokładnie sprawdzić, co jest tego przyczyną.

Okazało się, że 31-latek ukrywał w aucie narkotyki. Przy skrzyni biegów znaleziono woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Nie był to jednak koniec działań podjętych przez policjantów. Kolejne zabronione substancje zostały znalezione w miejscu zamieszkania mężczyzny. Na biurku ujawniono rozsypaną amfetaminę, a w pobliżu stały dwa szklane słoiki z marihuaną. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 10 gramów narkotyków.

31-latek został zatrzymany, a zabronione substancje trafiły do policyjnego depozytu. Dodatkowo wstępne badania wykazały, że mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy i marihuany.

Warto wspomnieć, że od początku roku na terenie działania Komisariatu Policji w Wyrzysku zabezpieczono łącznie blisko 700 gramów środków odurzających, w tym marihuany, amfetaminy i ekstazy. Tylko w okresie wakacyjnym policjanci z tego rejonu prowadzili 11 spraw, a 17 osób zostało zatrzymanych w związku z naruszeniem przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani.

Mężczyzna, który trafił do policyjnego aresztu, odpowie za popełnione przestępstwa przed sądem.

(mł. asp. Jędrzej Panglisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

GośćGość

0 0

https://youtu.be/CB2NSkTOPuc 13:20, 23.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA