Zamknij
REKLAMA

Wieża widokowa w Ujściu będzie zmodernizowana

16:55, 29.05.2020 | acz
Skomentuj
REKLAMA

Wieża widokowa na osiedlu Górnym w Ujściu zostanie odnowiona. Gmina otrzymała na ten cel 67.173 złotych dofinansowania.

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu Krzysztof Grabowski - wicemarszałek województwa wielkopolskiego reprezentujący zarząd województwa podpisał z Gminą Ujście reprezentowaną przez burmistrza Romana Wroteckiego i skarbnik Dorotę Schwochert, umowę na dofinansowanie zadania "Modernizacja wieży widokowej w Ujściu".

Gmina na podstawie złożonego wniosku o przyznanie pomocy otrzymała dofinansowanie w wysokości 67.173 złotych w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", objętego Programem w zakresie: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej lub kulturalnej.

(acz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

 krzych krzych

5 1

Artykuł o niczym. Nic z niego w sumie nie wynika i nic z niego się nie dowiadujemy. Wiemy jedynie, że gmina dostała dofinansowanie z urzędu marszałkowskiego na modernizację wieży w wys. 67 tys. Zazwyczaj przy tego rodzaju dofinansowaniach projektów, wymagany jest wkład własny gminy, i tu brak informacji, ile z własnego budżetu do tego dołoży gmina. Brak jest również, choćby skromnego zarysu, jak ta modernizacja miałaby wyglądać... Czy będzie dobudowana kolejna kondygnacja wieży, a może zainstalowana zostanie winda dla niepełnosprawnych, albo schody ruchome lub może planowany jest zakup dużego teleskopu astronomicznego, czy też może - dach wieży zostanie przerobiony na lądowisko dla helikopterów... Może ktoś zna więcej szczegółów, za które będę wdzięczny?! 23:39, 29.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NikNik

1 0

Właściwie to o co chodzi z tą modernizacją? 13:44, 30.05.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KretKret

0 0

Nikt tego nie wie o co chodzi haha

10:09, 12.10.2020


REKLAMA
0%