Zamknij
REKLAMA

Gratulacje dla stulatki z Zawady

13:04, 16.07.2021 | PT KRUS w Pile
Skomentuj fot. PT KRUS w Pile
REKLAMA

W przededniu setnych urodzin, panią Zofię Ślusarską, z domu Daniliszyn, mieszkankę Zawady (gmina Szydłowo), odwiedził z życzeniami kierownik Placówki Terenowej KRUS w Pile Grzegorz Płachta wraz z głównym specjalistą PT KRUS w Pile Anną Furmańczyk.

Na ręce Szanownej Jubilatki złożono list gratulacyjny od prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Aleksandry Hadzik oraz zawiadomienie o podjęciu wypłaty dodatku z tytułu ukończenia 100 lat życia.

Najlepsze życzenia stulatce złożyli także wójt Szydłowa Tobiasz Wiesiołek, przewodnicząca Rady Gminy Szydłowo Elżbieta Kliber i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Beata Olecka.

Pani Zofia Ślusarska urodziła się 17 lipca 1921 roku, pochodzi z miejscowości Stanisławów. Po zakończeniu II wojny światowej wraz z mężem osiedliła się w Zawadzie, gdzie wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne. Całe swoje życie poświęciła wychowaniu dzieci i pracy na roli. Pani Zofia urodziła siedmioro dzieci, obecnie jest szczęśliwą posiadaczką szesnaściorga wnucząt, dwudziestu trzech prawnucząt i sześciorga praprawnucząt.

Dostojna Jubilatka wciąż lubi czytać i oglądać seriale. Uwielbia słodycze, zwłaszcza domowe wypieki, które muszą gościć na jej stole każdego dnia. Nadal zachowała wiele radości i pogody ducha.

Serdecznie gratulujemy tak wyjątkowego jubileuszu!

(PT KRUS w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

:):)

0 0

❤️❤️❤️ 05:18, 17.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%