Zamknij
REKLAMA

Konsultacje o nadaniu nazw ulicom w Grabionnej i Brzostowie odłożone na później

09:04, 25.11.2021 | fp
Skomentuj fot. UG Miasteczko Krajeńskie
REKLAMA

Na ostatniej sesji Rady Gminy Miasteczko Krajeńskie radni podjęli trzy uchwały. Kilka innych punktów zostało wycofanych z porządku obrad.

Radni uchwalili roczny programu współpracy gminy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022, a także dokonali zmian w tegorocznym budżecie i w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Miasteczko Krajeńskie na lata 2021-2027.

Z porządku obrad zostały wycofane uchwały dotyczące przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami miejscowości Grabionna i Brzostowo w sprawie nadania nazw ulic.

Tego samego wójt Krzysztof Jacek Oświecimski wydał zarządzenie w sprawie powołania komisji rekrutacyjnej w celu wyłonienia kandydata na stanowisko ds. inwestycji, dróg publicznych i rolnictwa. Z kolei 24 listopada wydana została decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie sieci kanalizacji deszczowej na 38 działkach położonych w Miasteczku Krajeńskim.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Tucznik lub Byk jak Tucznik lub Byk jak

1 0

dlaczego Szanowna Rada Miasteczka Krajeńskiego i Wielce Oświecony Wójt ma się zajmować obniżeniem skupu Mnie i Kolegów na skupie i to obniżeniem !!! Jako skupowany czuję się z tym żle !!! co na to moi właściciele ? Proszę się i proszę o wyjaśnienie . 12:08, 25.11.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%