Zamknij
REKLAMA

Kopciuszek, salta i przewroty na wycieczce w Toruniu

13:42, 28.10.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Miasteczku Krajeńskim pod opieką pań Violetty Stawickiej, Ewy Konysz i Zofii Kownackiej wybrali się na wycieczkę do Teatru Baj Pomorski w Toruniu na spektakl "Kopciuszek". Wyjazd sfinansowano ze środków Fundacji PZU.

Twórcy przedstawienia zaprezentowali tę powszechnie znaną opowieść w zaskakującej formie lalek muppetowych. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy baśniowego Kopciuszka, ponieważ przedstawienie w atrakcyjny sposób łączyło żywy plan aktorski z animacją lalek i grą aktora w masce.

Fajny! Super! Ciekawy! - tak dzieci komentowały obejrzany spektakl. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia.

Dodatkową atrakcją wyjazdu był pobyt w parku trampolin Jump Arena. Pod opieką profesjonalnych trenerów dzieci mogły ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczała uczestników nawet na sekundę.

Po wyczerpującej zabawie integracyjnej udano się do restauracji Mc Donald’s, aby odpocząć i uzupełnić spalone kalorie. Apetyty dopisywały wszystkim. Po posiłku wyruszyliśmy w drogę powrotną do domów.

Wyjazd do Torunia został sfinansowany ze środków Fundacji PZU.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone