Zamknij
REKLAMA

Jak zagospodarować rejon Kamiennej? Możesz zabrać głos

10:48, 15.10.2020 | UM Piła
Skomentuj
REKLAMA

Do publicznego wglądu wyłożony zostanie projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Piły- Kamienna 2.

Obszar objęty planem obejmuje pas drogowy ulicy Kamiennej na odcinku od ulicy Smolewo do alei Wojska Polskiego oraz niezainwestowane tereny położone pomiędzy ulicą Kamienną a torem kolejowym linii Piła-Szczecinek, wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekt zostanie wyłożony od 23 października do 25 listopada br. w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Pile, plac Staszica 10 (pok. 328) w godz. 9:30-14:00 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej (zakładka "Zagospodarowanie przestrzenne - Wyłożenie projektu planu do publicznego wglądu").

W związku z wprowadzonym w kraju stanem epidemii, osoby zainteresowane udostępnieniem projektu w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej będą tam kierowane pojedynczo przez Biuro Obsługi Klienta (parter).

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się 18 listopada  o godzinie 13:00 w pokoju nr 229b (II piętro) Urzędu Miasta Piły. Zgodnie z art. 18 ust. 1 ustawy, każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi adresowane do Prezydenta Miasta Piły z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy - w formie papierowej na adres Urzędu Miasta Piły, 64-920 Piła, plac Staszica 10, osobiście w Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Piły (pok. 7A) lub w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] lub formularzy zamieszczonych w Biuletynie Informacji Publicznej w nieprzekraczalnym terminie do 17 grudnia 2020 roku.

(UM Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA