Zamknij
REKLAMA

Ale będzie zjawiskowo! Interaktywne widowisko na 3 tysiące balonów!

10:45, 13.05.2022 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Funny Balls Show, bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 3000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach, zagości 22 maja w Pile.

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka!A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje. W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.

Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy,w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej!

Funny Balls Show zaprezentuje się 22 maja w Auditorium Maximum Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile. Początek o godzinie 13.00.

Na imprezę zaprasza Agencja Koncertowa "Pan Koncert" . To międzynarodowe widowisko dla dużych i małych, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy!

Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

TUTAJ kupisz bilety w cenie 40-60 zł.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SuperSuper

0 1

👍 16:59, 22.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%