Zamknij
REKLAMA

Policjantka po służbie zatrzymała dwóch złodziei sklepowych

15.24, 28.09.2022 sierż. Magdalena Mróz
Skomentuj
REKLAMA

Pilska policjantka w czasie wolnym od służby zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży artykułów spożywczych w jednym z pilskich marketów.

W minioną sobotę funkcjonariuszka z wydziału patrolowo-interwencyjnego KPP udała się na zakupy do jednego z marketów na terenie miasta. W trakcie pobytu w sklepie zauważyła dwóch znanych jej z poprzednich interwencji mężczyzn. Policjantka spostrzegła, że jeden z nich wkładał produkty do plecaka, natomiast drugi chował je pod kurtką.

Kiedy mężczyźni zaczęli iść w kierunku wyjścia bez wahania ruszyła za uciekinierami i ujęła ich przy drzwiach frontowych sklepu. Następnie przekazała sprawców kradzieży ochroniarzowi, który wybiegł z marketu po zobaczeniu całego zajścia na kamerach monitoringu.

Następnie wspólnie poczekali na przyjazd umundurowanych policjantów.

Jak się okazało, mieszkańcy Piły w wieku 45 i 54 lata w przeszłości dokonywali już licznych kradzieży.

Za popełnione wykroczenie sprawcy odpowiedzą przed sądem, grozi im grzywna do 5 tysięcy złotych.

Praca policjanta jest szczególna, ponieważ nie kończy się w momencie rozliczenia służby. Wyżej opisana sytuacja jest przykładem zdecydowanej i błyskawicznej reakcji funkcjonariuszki, która w czasie wolnym zatrzymała sprawców wykroczenia na gorącym uczynku i odzyskała skradzione produkty.

(sierż. Magdalena Mróz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

tak, proszę państwatak, proszę państwa

1 0

Może koszty ogrzewania ich przerosły i zabrakło im na jedzenie 👍 Przynajmniej w kryminale karmią lepiej niż w szpitalu a i jakie stylowe zielone kadzienki dają, ło panie. W grudniu połowa Polaków będzie tak robić zakupy 🙂🙂🙂 20:23, 28.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%