Zamknij

Zbrodnia w Międzychodzie: zarzut zabójstwa i areszt dla 45-latka

21:36, 11.06.2024 Aktualizacja: 13:08, 12.06.2024
Skomentuj

Ciało 46-letniego mężczyzny znaleziono w niedzielę po południu na terenie ogródków działkowych w Międzychodzie. We wtorek prokuratura poinformowała, że zatrzymany w sprawie 45-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Został aresztowany.

O przedstawieniu zarzutów 45-latkowi w związku ze śmiercią mężczyzny w Międzychodzie poinformowało we wtorek lokalne Radio Poznań. Podało, że 45-letni Mariusz R. usłyszał zarzut zabójstwa i trafił na trzy miesiące do aresztu.

"Mężczyzna został przesłuchany. Nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa zarówno przed prokuratorem, jak i w czasie posiedzenia aresztowego. Złożył wyjaśnienia. One są odmienne od tego, co udało się już ustalić prokuraturze" - podkreślił cytowany przez Radio Poznań rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak.

Dodał, że podejrzany mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Podejrzanemu grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(PAP)
Autor: Anna Jowsa
ajw/ joz/

[BANER]0[/BANER]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%