Wczoraj na terenie powiatu chodzieskiego mocno wiał wiatr, w efekcie czego strażacy aż 15 razy interweniowali przy usuwaniu wiatrołomów.
Drzewa łamane lub uszkadzane były w Żoniu, Budzyniu, Oleśnicy, Grabówce, Chodzieży, Klotyldzinie, Sypniewie i Bukowcu. Ponadto w Ratajach i Młynarach doszło do wypadków drogowych, co powiększyło ilość poniedziałkowych interwencji.
Skutki silnego wiatru usuwali strażacy z JRG Chodzież, OSP Margonin, OSP Wyszyny, OSP Budzyń, łącznie 68 ratowników.
Ważna decyzja prezydenta. Staż pracy liczony inaczej
Prawdziwi Polacy kochają naszego prezydenta♥️🥰😘
Super
19:03, 2025-10-18
Kasia Smutniak zagra u Mela Gibsona
Kasia jest perełką urody.
Pilanin
18:18, 2025-10-18
Miała być likwidacja, będzie podwyżka daniny
Uwierzyliście Tuskowi?! Buaahahahaha
bonusowy
15:21, 2025-10-17
Gdy słowa zamieniają się w groźby…
Mam na ogródku chwasty i pryskałem randapem a nie napalmem. Efekt jest taki, że po randapie chwasty uschły i już nigdy nie wyrosły, po napalmem wyrosły by z powrotem niczym Feniks z popiołów.
Ja
12:00, 2025-10-17
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz