Zamknij
REKLAMA

Prowadził auto pod wpływem amfetaminy

11:44, 27.04.2021 | sierż. Wojciech Zeszot
Skomentuj fot. KPP w Pile
REKLAMA

Funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego KPP w Pile zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierowca oraz pasażer posiadali łącznie ponad 30 gramów amfetaminy.

W niedzielę kilka minut po północy podczas patrolu ulicy Bydgoskiej w Pile funkcjonariusze zauważyli przemieszczający się samochód marki VW. Kierujący, gdy zorientował się, że jedzie za nim policyjny radiowóz, skręcił gwałtownie na pobliski parking.

Funkcjonariusze postanowili poddać pojazd kontroli. W trakcie czynności ujawnili u pasażera plastikowe pudełko z zawartością ponad 30 gramów amfetaminy. Kierowca natomiast posiadał kolejne 2 gramy substancji. Mając uzasadnione podejrzenie, że kierujący mógł prowadził pojazd pod wpływem narkotyków, został on zabrany na specjalistyczne badania, które wstępnie potwierdziły obecność amfetaminy w jego organizmie. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli w pojeździe elektroniczną wagę oraz woreczki strunowe.

Zarówno kierujący autem 24-letni pilanin oraz jego 18-letni pasażer trafili do policyjnego aresztu. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem narkotyków. Kierujący dodatkowo odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem amfetaminy. Wykonane czynności przez funkcjonariuszy pozwoliły przedstawić 18-letniemu pasażerowi kolejny zarzut - udzielania narkotyków. Policjanci, którzy prowadzą sprawę, przewidują zatrzymania kolejnych osób.

Za przestępstwo posiadania narkotyków oraz ich udzielania Kodeks Karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 3 lat.

(sierż. Wojciech Zeszot)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Świat zwariowałŚwiat zwariował

3 4

Według dawnych ksiąg mądrości amfetamina dyskryminuje głód, czyli łaknienie, przedłuża czas aktywności i zwiększa szybkość reakcji. Dlatego prowadzenie auta nie jest upośledzone przez kierowcę pod wpływem amfetaminy, chyba, że jest narąbany jak czasem w redakcjach. Amfetamina została później uznana za narkotyk. Dla równowagi w przyrodzie pederasta nie jest dewiantem seksualny, zboczeńcem, co ustaliła pełna pedałów światowa organizacja zdrowia, a profesoryni Płatek doszukała się w układach homoseksualnych nadaktywności pro demograficznej. 16:09, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pp

0 0

promujesz? 11:33, 30.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%