Ostrzegamy przed nową metodą podszywania się oszustów pod banki. Cyberprzestępcy rozsyłają SMS-y, w których podają się za jeden z dużych banków.
Wiadomości dotyczą rzekomego przejęcia środków bankowych przez Ministerstwo Finansów. Jedyną szansą na zachowanie pieniędzy ma być fałszywa "nocna lokata".
Oszuści powołują się na rzekome zarządzenie Ministra Finansów o zajęciu dużej części sald z kont ROR. Przekonują, że aby tego uniknąć, należy jak najszybciej przelać pieniądze na "nocną lokatę" i podają numer konta.Ostrzegamy przed takim sposobem oszustwa i utratą pieniędzy przelanych na "nocną lokatę".
Groźny pożar na Zielonej Dolinie
goracy popiol z kominka.
jarzebiak
13:25, 2025-10-21
Gdy słowa zamieniają się w groźby…
A dlaczego pan Henryk nie napisze felietonu o sznurze wiszącym i gałęzi uginającej się pod ciężarem???
❓❓❓
10:40, 2025-10-20
W Szydłowie pięknie śpiewali poezję!
Mały pistolecik z Powiatu mógł się lepiej za zombie przebrać ! Lepiej by wyglądał i pasował do daty niż te sprane jeansy , wyciągnięty sweterek i brudne okularki na wątłej piersi - ale poruta
Oracz z Gromadna
21:59, 2025-10-19
Ważna decyzja prezydenta. Staż pracy liczony inaczej
Prawdziwi Polacy kochają naszego prezydenta♥️🥰😘
Super
19:03, 2025-10-18
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz