Tematem spotkania był rozwój muzeum, z czym wiąże się potrzeba zagospodarowania nowych terenów, które umożliwią lepszą ekspozycję zbiorów i organizację wydarzeń edukacyjno-integracyjnych.
A te za każdym razem przyciągają na pilskie lotnisko tłumy pasjonatów wojskowości.
Pilskie Muzeum Wojskowe pełni ważną rolę w kształtowaniu świadomości lokalnej historii i tradycji wojskowych, zwłaszcza wśród młodego pokolenia.
Można tam zobaczyć m.in. samoloty, które stacjonowały przez lata na pilskim lotnisku, wiele eksponatów sprzętu ciężkiego również związanych z dawną Piłą.
Wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom uda się wesprzeć to miejsce, inwestując nie tylko w kulturę, ale i w tożsamość lokalną - czytamy na stronie Urzędu Miasta Piła.
Putin otwiera szampana
po swojemu niech sobie przetłumaczy,co to słowo znaczy
Każdy
19:23, 2026-03-16
Trump, pocałuj się w d...ę!
Nawrocki podeśle z pomocą dywizję biskupów bojowych,hufce archanioła i bojówki Bąkiewicza 🤣
niech mu
18:30, 2026-03-16
Trump, pocałuj się w d...ę!
Nie pitol tylko wypełnij ankietę bezpieczeństwa. A na pieszczoty, to trzeba zasłużyć.
Antek
18:24, 2026-03-16
Sześciu kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną...
Brawo Policja! Nie odpuszczajcie cwaniaczkom, którym się wydaje, ze prawo ich nie obowiązuje.
czytel_nick
15:37, 2026-03-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz