Zamknij
REKLAMA

Razem dla Filipa. W piątek koncert charytatywny

11:55, 14.01.2020 | fp
Skomentuj fot. archiwum rodzinne
REKLAMA

11-letni Filip Kaźmierczak z Piły walczy z guzem mózgu, a na tę walkę potrzebne są pieniądze. W najbliższy piątek w Pile odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie nastolatka.

Filip ma 11 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej numer 11 w Pile. - Urodził się jako zdrowy chłopiec, aktywnie uprawiał sport, jest karateką i bramkarzem - mówią rodzice Filipa.

W lipcu 2019 roku u nastolatka zdiagnozowano guza mózgu - potężnego czaszkogardlaka. Jeszcze w lipcu guza usunięto w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i od tej pory Filip jest pod opieką specjalistów. Wszystko wskazywało, że najgorsze jest już za Filipem i jego rodziną.

- Stan zdrowia Filipa bardzo się poprawiał, wrócił do szkoły i prawie normalnego życia. Niestety wynik kontrolnego rezonansu załamał nas. Guz bardzo szybko odrasta. Konieczna jest kolejna operacja pod koniec stycznia, a potem naświetlanie - mówią rodzice chłopca i apelują o pomoc, bo koszty leczenia są ogromne. Mowa o kilkuset tysiącach złotych.

Filip jest podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba". Pieniądze na jego leczenie można wpłacać na konto, którego numer jest dostępny na stronie Fundacji.

Wpłat można dokonywać także za pośrednictwem serwisu Pomagam.pl.

Na Facebooku powstała grupa "Razem dla Filipa Kaźmierczaka". Znajdziecie tam wszystkie informacje o Filipie i o tym, jak można mu pomóc w walce z guzem. Członkowie grupy prowadzą też aukcje, z których pieniądze zostaną przekazane na leczenie 11-latka z Piły.

W najbliższy piątek, 17 stycznia o 16.00 w sali miejskiej w budynku Inwest-Parku przy ulicy Dąbrowskiego 8 odbędzie się Koncert Charytatywny dla Filipa. Zebrane podczas tego wydarzenia pieniądze również zostaną przekazane na leczenie Filipa. W programie m.in. występy, prezentacje i licytacje. Przygotowano też kiermasz i atrakcje dla najmłodszych. Wszystko po to, by pomóc Filipowi i jego rodzinie w zebraniu pieniędzy na leczenie.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA