Zamknij
REKLAMA

Wylała na siebie gorącą herbatę. Pomóżmy Marcelinie!

17:07, 07.10.2021 | Rodzice Marceliny
Skomentuj
REKLAMA

20 września 2021 roku nasza 16-miesięczna córka Marcelina wylała na siebie gorącą herbatę. W tym dniu nasze życie zmieniło się nieodwracalnie. Jedna chwila, która sprawiła naszej córce niewyobrażalny ból, cierpienie, lęk, płacz…

Jako rodzice chcemy zrobić wszystko, aby pomóc jej wrócić do normalnego funkcjonowania. Do tego, aby każdy dzień był radością, a nie wyzwaniem. Aby w każdym dniu znajdowała radość, a nie ból i płacz. Chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby w przyszłości nie musiała już cierpieć.

Marcelina doznała poparzeń II stopnia ok. 12% ciała. Poparzeniom uległa głowa, twarz, klatka piersiowa i ręka. Najgorzej ucierpiała ręka, która wymagała przeszczepu skóry. Cały czas córka wymaga zmian opatrunków, specjalistycznych maści, leków.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w dalszym leczeniu i rehabilitacji naszej córeczki. Każda przysłowiowa złotówka jest na wagę złota. Będziemy niezmiernie wdzięczni za pomoc.

Wspomóż leczenie Marceliny za pośrednictwem portalu SiePomaga.pl.

(Rodzice Marceliny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

XX

0 0

Rzeczywiście, to dla dziecka i rodziców wielki ból, ale o pomoc należy zwrócić się do chirurgów. W Pile w szpitalu jest wiele dobrych fachowców w tej dziedzinie. 21:25, 07.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ww

0 0

a wszystkiemu winne są elebegiety i sexedukatory! 🤣 22:41, 07.10.2021


REKLAMA
0%