Zamknij
REKLAMA

Kino samochodowe na parkingu VIVO! Piła. Nie trzeba bil

11:08, 06.07.2020 | fp
Skomentuj fot. VIVO! Piła
REKLAMA

Wracają ulubione przez pilan letnie seanse plenerowe. Od 9 lipca w każdy czwartek o godzinie 21:00 będzie można bezpłatnie oglądać najnowsze hity filmowe.

W tym sezonie, z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa, parking centrum handlowego zamieni się w kino samochodowe. O tym, co zostanie wyświetlone, zadecydują każdorazowo internauci w głosowaniu na fanpage’u VIVO! Piła.

Wakacyjne seanse pod gołym niebem na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez VIVO! Piła. W tym roku również nie mogło ich zabraknąć. Po raz pierwszy centrum handlowe zorganizuje na swoim parkingu kino samochodowe. Przez całe wakacje, w każdy czwartek, o godz. 21:00 będą odbywały się bezpłatne pokazy filmów. Podobnie jak w tamtym roku o repertuarze zadecydują w głosowaniu na fanpage’u VIVO! internauci. W najbliższy czwartek, 9 lipca, na inaugurację zostanie wyświetlony „Green Book” nagrodzony statuetką Oscar 2019 w kategorii najlepszy film lub "Narodziny Gwiazdy" nominowany w 6 kategoriach na gali Oscarów 2019.

- Seanse plenerowe to świetna propozycja na długie letnie wieczory, dlatego nie mogło ich zabraknąć. W tym roku mając na względzie zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zdecydowaliśmy się na kino samochodowe. Mamy nadzieję, że lipcowe i sierpniowe pokazy będą dla kinomaniaków prawdziwą ucztą i świetną rozrywką - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Kolejne odsłony kina samochodowego będą odbywały się w każdy czwartek lipca (16.07, 23.07 i 30.07) i sierpnia (6.08, 13.08, 20.08, 27.08). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%