Zamknij

W smażalni "Dwa Braty" zagrają dla Beaty

fp 11:17, 16.07.2020 Aktualizacja: 11:31, 16.07.2020
Skomentuj

Licytowali już dla Filipa, pompowali dla Hani, a teraz "Dwa Braty" zagrają dla Beaty.

W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 na scenie przy piecu rockowej smażalni "Dwa Braty" na pilskich Płotkach zagra zespół Banau z Bydgoszczy.

Działający od 2006 roku zespół Banau to obecnie 3-osobowa formacja z Bydgoszczy i Siemonia, grająca energetycznego rocka połączonego z rockowymi balladami. Grupa ma na koncie ponad 400 koncertów, m.in. występy w "Must be the Music" (4x Tak!), 22 finale WOŚP pod Pałacem Kultury w Warszawie, koncerty na żywo w studiu Polskiego Radia, występy w TVP.

Uwaga: obowiązuje rezerwacja stolików.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%