Zełenski odmową przyjazdu na konferencję do Gdańska, którą sam współorganizował, tylko dolewa oliwy do ognia.
Choć już odesłanie Orderu Orła Białego pocztą kurierską, zamiast dyplomatyczną, wydawało się być szczytem chamstwa.
I zamiast łagodzić sprawę, tylko ją zaognia kolejnymi krytycznymi wypowiedziami o Polsce.
A co najgorsze, udaje niewiniątko, które "złe Lachy" tak bardzo obraziły.
Lata po świecie, by wzbudzić współczucie, z tą swoją gębą zapłakanego gościa, by wyżebrać kolejne miliony euro -, już nie tylko na walkę z Rosją, ale przed wszystkim na funkcjonowanie państwa.
Jaki on odważny, jaki uczciwy - mówią europejscy politycy, z którymi lubi "robić Miśka".
I jakoś nie przeszkadzają im korupcyjne afery sięgające nawet jego samego.
Nikt nie pyta, ile z tych miliardów dolarów i euro rozkradli jego koledzy?
Ile poszło na łapówki dla urzędników jego kancelarii?
Kiedy zostaną wreszcie wdrożono procedury transparentności przy zamówieniach publicznych, czego UE od dawna się domaga?
Nikt z nich o to nie pyta, bo gdyby znali odpowiedzi, musieliby z tym coś zrobić.
Lepiej więc nie pytać i rżnąć głupa wobec opinii publicznej.
Od czterech lat wciska nam się do głów wizerunek bohaterskiej Ukrainy złożonej wyłącznie z aniołów.
Ofiary ruskiej agresji, o której nie wypada źle mówić.
Bo z tego "cieszyłby się Putin".
Efektem tej propagandy jest to, że do tej pory rozmawialiśmy z Kijowem na kolanach, wyszarpując zgody na kolejne ekshumacje ofiar Zbrodni Wołyńskiej.
Pozwoliliśmy się zalać tanim ukraińskim zbożem, a gdy protestowaliśmy, Kijów odbierał to jako "nieprzyjazny akt".
Nie można dłużej poddawać się tym iluzjom.
Zełenski to szczwany lis, któremu za grosz wierzyć nie można.
Na razie jesteśmy mu potrzebni, ale gdy uzyska to co chciał, kopnie nas w dupę.
O ile mu na to pozwolimy.
czytelnick15:29, 24.06.2026
Widzę, że wreszcie przejrzałeś pan na oczy. Lepiej późno niż wcale.
Ale16:21, 24.06.2026
O 4 lata i tak za późno
Kasia16:08, 24.06.2026
Tu popieram artykuły;)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Piła: Wspaniały sukces nauczycielki Budowlanki
Niezła❤️
666
16:52, 2026-06-24
Rozmawiali o przebudowie Andersa. Wybrano wariant
"Po zakończeniu zebrania, pójdziemy na grilla. Dla uczestników zebrania i ich gości. Zaśpiewa i zatańczy Jack Magilla" 🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🙃🤣😂😋🤣😂😋🤣😂😋🙃🤣😂😋😋😋😋😋😋🤣😂🙃🙃🙃🙃🙃🤣😂😋😋😋🤣🙃.
TomRajder
16:19, 2026-06-24
Cygan zawinił, kowala powiesili, czyli jak Zełenski gra
Tu popieram artykuły;)
Kasia
16:08, 2026-06-24
Cygan zawinił, kowala powiesili, czyli jak Zełenski gra
Widzę, że wreszcie przejrzałeś pan na oczy. Lepiej późno niż wcale.
czytelnick
15:29, 2026-06-24