Zamknij
REKLAMA

Pomóż Haneczce! Dzisiaj lekcja fitness z Qczajem

12:07, 10.08.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Daniel Józef Kuczaj (Qczaj), trener-motywator i człowiek, który przyciąga tłumy, podejmie próbę pobicia rekordu Polski w lekcji fitness. Cały dochód z wydarzenia trafi na pomoc dla 15-miesięcznej Hani Łączkowskiej, chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Na innowacyjną terapię genową w USA potrzeba 9,5 mln zł.

Pierwszy raz w historii Qczaj stanie do bicia rekordu Polski na największą lekcję fitness online. Będzie ona połączona ze zbiórką charytatywną dla Hani Łączkowskiej.

Lekcja fitness online odbędzie się w grupie prywatnej 10 sierpnia o godzinie 20:00. Dołącz i bądź rekordzistą - to jedyne takie wydarzenie na całą Polskę i nie tylko.

Do wyboru są pakiety:- premium o wartości 100 złotych - obejmuje on uczestnictwo w rekordzie Polski z Qczajem oraz gadżety pamiątkowe z bicia rekordu (do wyczerpania zapasów, odbiór w wybranych miastach w całej Polsce lub wysyłka na koszt zamawiającego Inpostem) plus imienny certyfikat uczestnictwa,- podstawowy o wartości 50 złotych, czyli uczestnictwo w rekordzie Polski z Qczajem.

Można też wpłacić wybraną kwotę 50 zł lub 100 zł (ale też więcej) za pośrednictwem portalu Siepomaga.pl, podając nazwę użytkownika na Facebooku (ten profil zostanie dołączony do grupy, na której bity będzie rekord) plus wybrany pakiet. Kwota oraz nazwa profilu musi być widoczna przy wpłacie (anonimowe potwierdzenia nie będą przyjmowane).

Możesz także wysłać e-mal na adres [email protected] z dowodem wpłaty z danymi. Potwierdzenie wpłaty otrzymasz na swój email przesyłany przez Fundację Siepomaga, możesz też wygenerować link do udostępnienia bezpośrednio po wpłacie.

Maile z potwierdzeniem wpłaty przyjmowane będą do 10 sierpnia do godziny 12:00. Wiadomość potwierdzająca zarejestrowanie zostanie wysłana w ciągu 24 godzin.

[ZT]15289[/ZT]

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%