W Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbył się koncert charytatywny "Gramy dla Radka".
Wystąpiły zespoły Nadmiar i Nalepa Band, z którymi Radosław Miller występował jako gitarzysta basowy, gościnnie zagrał basista Piotr Żaczek (członek zespołu Poluzjanci i muzyk sesyjny legitymujący się współpracującą z czołówką polskich gwiazd muzyki rozrywkowej), a także grupa taneczna "Bell Your Dance".
Radkowi można pomóc w walce z chorobą za pośrednictwem portalu Pomagam.pl. Można go też wesprzeć darowizną za pośrednictwem Fundacji Złotowianka: nr konta 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010 (w tytule przelewu: darowizna na rzecz Radosław Miller M/128) SWIFT CODE (z zagranicy): GBWCPLPP, Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo. Można również przekazać 1% podatku: nr KRS Fundacji Złotowianka: 0000308316, w rubryce na cel szczegółowy 1% wpisz: Radosław Miller M/128.
Zarządzanie masą upadłościową, czyli ból głowy Hołowni
został bohaterem ..,.niechcący
Hołownia
14:29, 2026-02-01
Zarządzanie masą upadłościową, czyli ból głowy Hołowni
" Jako przystawki"... a co byś Antoni zafasował na zapitkę? Setka wódki i sardynka plus setka wódki i galart z bułką graham, i oranżada na popłuczynę paszczy.
szef kuchni
11:35, 2026-02-01
Zarządzanie masą upadłościową, czyli ból głowy Hołowni
Nie chciał zaśpiewać razem z Tuskiem międzynarodówki, to teraz zdrajca.
👎
10:50, 2026-02-01
Pokojowy Nobel dla Trumpa? Zgryz marszałka Czarzastego
Za śpiewanie międzynarodówki powinien dostać nagrodę
👏
10:42, 2026-02-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz