Uczniowie klas czwartych Szkoły Podstawowej w Wyrzysku wyruszyli na spotkanie z Mikołajkiem z lektury autorstwa René Goscinny'ego.
Swojego rówieśnika odnaleźli w sali Auditorium Maximum PWSZ w Pile w musicalu dydaktycznym "Mikołajek - zderzenie dwóch światów", przygotowanym przez Teatr Muzyczny Forte z Wrocławia.
Bohaterowie spektaklu zachęcali do szukania przyjaźni w realnym życiu. Przypominali, że aby zachować przyjaciół, trzeba z nimi spędzać czas - i to nie tylko na nauce, ale również na zabawie. Przestrzegali przed łatwym zatraceniem się w świecie wirtualnym, w którym jeden niewłaściwie naciśnięty guzik powoduje utratę wszystkiego, co się wcześniej zdobyło.
Przedstawienie bardzo przypadło czwartoklasistom do gustu. Zaraz po jego zakończeniu pytali o możliwość obejrzenia kolejnego. To możliwe, ale oczywiście trzeba trochę poczekać…
Czy Nawrocki przehandlował USA naszą suwerenność?
Panie Styrczula, jest pan wybitny.
jego mość
09:30, 2025-12-15
Zaśpiewają w GOK-u w ostatnią niedzielę roku
Tak obiektywnie patrząc bo nie głosowałam na Krzycha ani na Dawida to w tej gminie nic się nie dzieje. Czym ten wójt sie zajmuje?
Klaudia
07:11, 2025-12-15
Porażka inicjatorów referendum w Ujściu
mam rente na łeb i koham prezesa PIS👍❤️
Super👍❤️
06:59, 2025-12-15
Czy Nawrocki przehandlował USA naszą suwerenność?
Batyr jest podnóżkiem Trumpa. Mało tego. Trump zapytany o kontakty z Karolem Nawrockim odpowiedział: a kto to jest? Buahahahaha. Nawet nie wie kto to. Batyr = podnóżek Trumpa🤣🤣🤣
666
06:34, 2025-12-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz