W sali widowiskowej przy Szkole Podstawowej w Wyrzysku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków z grup starszych.
Żegnamy się z przedszkolem,
salami, zabawkami.
A z największym żalem
z naszymi paniami.
Zaraz po wakacjach
będziemy już w szkole.
W myślach nam zostanie
przedszkole wesołe…
Zgromadzonych rodziców i przybyłych gości powitała dyrektor Przedszkola Publicznego w Wyrzysku Iwona Pacała. Kolejnym punktem programu były występy dzieci z poszczególnych grup. "Puchatki" przedstawiły inscenizację pt. "Pożegnanie starszaków", dzieląc się wrażeniami z przedszkolnych dni.
"Sówki" w inscenizacji "Żegnamy przedszkole" ukazały w humorystyczny sposób przekrój życia przedszkolnego począwszy od pierwszego dnia pobytu w przedszkolu. Natomiast "Hefalumpy" w formie wierszyków opowiedziały, co działo się w ich grupie przez kolejne miesiące w roku.
"Tygryski" i "Kłapouszki" pożegnały swoich starszych kolegów i koleżanki, recytując piękne wiersze i wprowadziły wszystkich w wakacyjny nastrój. Występy przeplatane były gromkim śpiewem piosenek, przygotowanym specjalnie na tę okazję.
Głos zabrał zastępca burmistrza Wyrzyska Jacek Wiśniewski, kierując słowa do zgromadzonych oraz przekazując na ręce pani dyrektor oficjalny list od burmistrz Bogusławy Jagodzińskiej. Przekazano także podziękowania , pamiątkowe statuetki i medale rodzicom, którzy w szczególny sposób wspierali placówkę.
Absolwentom przedszkola zostały wręczone dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki. Na zakończenie każdy rodzic otrzymał czerwoną różę od swojego dziecka, jako podziękowanie za trud wychowania.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowa umowa na czołgi K2 coraz bliżej. "Wzmocnić polski
To masowe wyrzucanie naszych pieniędzy przez ,,polityków,, z bożej łaski powinno skończyć się długoletnimi odsiadkami (bez zawieszenia).
***
09:08, 2025-07-08
Jak poprawić recykling Marszałkowie chcą zmian w defini
Rozwiązanie godne nagrody Nobla. Wszystkie kłopoty znikają po zmianie definicji rzeczy do tej pory podlegających kryminalizacji. Kradzież, oszustwo, nawet morderstwo można przecież nazwać inaczej i zaliczyć do postępowań nienagannych. Inteligencja pięciolatka, czy działanie dla własnych korzyści. Po prostu syfiarze.
***
09:02, 2025-07-08
W Białośliwiu powstanie Klub Malucha
To wszystko pomysły i cele Rutka - brawo za kontynuację poprzednika!
Swojak
22:32, 2025-07-07
Sławomira Król szefową powiatowych ludowców
Gdzie jest Pikulik i Gdaniec?
Jarek
20:51, 2025-07-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz