Zamknij

Marchewkowy Dzień w Chatce Puchatka

11:40, 05.04.2023
Skomentuj

W wyrzyskim przedszkolu Chatka Puchatka obchodzono Dzień Marchewki.

Był to bardzo pomarańczowy i zdrowy dzień. Przedszkolaki przybyły do przedszkola ubrani w kolory marchewki, a niektórzy nawet przebrali się w pomysłowe karotkowe stroje.

Dzieci wzięły udział w zabawach i zajęciach poświęconych tematyce marchwi. Poznały wartości odżywcze tego warzywa oraz różne możliwości jego przetwarzania i spożywania.

Wykonały również ciekawe prace - każda grupa wykazała się pomysłowością i na różny plastyczno- techniczny sposób przedstawiła wizerunek marchewki.

Celem obchodów takiego dnia jest dobra zabawa ale przede wszystkim promowanie zdrowego odżywiania.

Mamy nadzieję, że nasze działania sprawią, iż niejeden przedszkolak częściej sięgnie po tą witaminową przekąskę.Przedszkole Wyrzysk

[FOTORELACJA]1221[/FOTORELACJA]

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!
(Przedszkole Wyrzysk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%