Wystartowała nowa edycja konkursu Wielkopolska Miss. Szukają również Wielkopolskiego Mistera!
W styczniu odbędą się castingi do jedynego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w województwie wielkopolskim. Po raz pierwszy organizatorzy postanowili wybrać także najprzystojniejszego mieszkańca naszego województwa.
Kandydatki oraz kandydaci do tytuły najpiękniejszych Wielkopolan będą mieli szanse pojawić się jeszcze na jednym z dwóch castingów, a następnie przebyć drogę aż do majowego finału.
Przed przybyciem na casting osoby chcące wziąć udział powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie konkursu www.wielkopolskamiss.pl, zakładka „Zgłoś się”. Dla tych osób, które nie wiedzą jak przygotować się przed castingiem, organizatorzy umieścili na stronie „Poradnik Miss”.
Kandydatki na miss powinny zabrać na casting ze sobą:
- sukienkę koktajlową,
- dwuczęściowy kostium kąpielowy
- buty na wysokim obcasie
- dowód osobisty/ legitymację szkolną,
- osoby niepełnoletnie prosimy o przybycie z opiekunem prawnym
Kandydaci na mistera za to powinni mieć przygotowane:
- biały t-shirt i długie spodnie (najlepiej jeansy),
- bokserki
- dowód osobisty
W tym roku zmieniły się również wymagania, które należy spełnić chcąc wziąć udział w konkursie:
- wiek od 14 do 18 lat (Wielkopolska Miss Nastolatek);
- wiek od 18 do 27 lat (Wielkopolska Miss);
- wiek od 18 do 29 lat (Wielkopolski Mister);
- atrakcyjny wygląd;
- stan wolny, bez potomstwa;
- wzrost +167 cm (kandydatki na Miss);
- wzrost +170 cm (kandydaci na Mistera);
- nieposzlakowana opinia i nieskazitelny charakter,
- obywatelstwo polskie;
- zamieszkanie: Wielkopolska (warunek niekonieczny).
Casting odbędzie się 27 stycznia w godz. 12.00-16.00 w poznańskim hotelu Altus.
Zatrzymać gaśnicowy front Brauna
Typowo ubeckie metody. Nie podoba mi się to zdelegalizujmy. Komuna jak widać z niektórych nigdy nie wyjdzie...
jej mościni
15:08, 2025-12-16
Wyłączenie 3G w Polsce pozbawia tysiące osób dostępu do
Bzdury z tymi utrudnieniami. Wszystko będzie działać tak jak działało.
informatyk
13:29, 2025-12-16
Spadł paralotniarz
No i w piz-du wylądował
Siara
10:28, 2025-12-16
Nowe warunki 800 plus? Ministra chce zmian
Zabrać te dodatki. Dlaczego z moich pieniędzy jest finansowana patola pod szyldem disco polo, papierosów oraz piwa i wódki? Dlaczego? ? ?
Normalny
08:44, 2025-12-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz