Zamknij
REKLAMA

Czeka Cię ślub? Przyjdź do Inwest-Parku!

06:58, 13.11.2016 | fp
Skomentuj
REKLAMA

13 listopada w godzinach 11.00-17.00 w Inwest-Parku odbędą się Targi Ślublne. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 firm.

Wymarzona sala, muzyka, suknia, auto, dekoracje i wiele innych elementów składa się na ten „idealny dzień”. Nie ma recepty na „wymarzony ślub”. Dla jednych będzie to kameralne przyjęcie, dla innych wielka feta na kilkadziesiąt par. Jedne pary mają precyzyjnie przygotowany plan, inne dopiero szukają inspiracji. Stąd też pomysł organizacji w Pile Targów Ślubnych.

- W eleganckich wnętrzach Inwest Parku uczestnicy poznają ofertę hoteli, restauracji, firm dekoracyjnych, firm florystycznych, mody ślubnej, salony jubilerskie, dj, zespoły muzyczne, fotografię, video, salony fryzjerskie, kosmetyczne, cukiernie, atrakcje ślubne, animatorów zabaw, auta do ślubu, atrakcje weselne jednym słowem znajdzie się wszystko, co leży w kręgu zainteresowań par planujących ślub - informuje Joanna Kortas z bydgoskiej firmy DanRaf, która od ponad 6 lat zajmuje się organizacją Targów Ślubnych, m.in. w Bydgoszczy, Włocławku, Ostródzie, Grudziądzu, Chojnicach.

W programie targów znajdą się pokazy sukni ślubnych, pokazy barmańskie, pokazy tańca, zaprezentują się zespoły muzyczne. Zaplanowano również panele dyskusyjne ze wszystkimi branżami ślubnymi, dzięki którym przyszli nowożeńcy uzyskają potrzebną wiedzę przy organizacji ślubu i wesela.

Gościem specjalnym Targów Ślubnych w Pile będzie czeski tancerz Jan Kliment, znany z programu Taniec z Gwiazdami.

Na odwiedzających czekać będą też cenne prezenty, m.in garnitur dla pana młodego ufundowany przez firmę Bonusmg.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA