Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, zarządzając reasumpcję głosowania nad "lex TVN", twierdziła, że podczas przerwy zasięgnęła w tej sprawie opinii pięciu prawników.
Teraz okazało się, że z żadnymi prawnikami się konsultowała, lecz sięgnęła po gotowe już opinie sprzed trzech lat, sporządzone w zupełnie innej sprawie.
Czyli tak naprawdę jedyną opinią, którą się kierowała powtarzając głosowanie, była opinia Jarosława Kaczyńskiego.
Że też ci ludzie jeszcze nie utonęli w swych kłamstwach.
Maciej Maleńczuk - muzyczna retrospekcja w RCK
O ten de bil Maciuś lewak i prostak
Idol
13:30, 2026-02-05
Tyle pączków zjedzą Polacy w tłusty czwartek
razem pozwolę sobie
Tym
12:16, 2026-02-05
"To hejt". SPS Sparta Złotów odpowiada Volley Piła
Nie strasz, nie strasz bo się z....sz.
rh
11:50, 2026-02-05
Uwaga: marznące opady! Lekcje w trybie zdalnym
Ja pier, trochę lodu i już dramat. Jak ja jeździłem do szkoły to i w gorszych warunkach lekce były. A teraz rurkowe i ciotowate dzieci, rozpieszczone w gów.nem zamiast mózgu.
taka prawda
04:31, 2026-02-05
7 11
Im głośniej PeOwcy wyją z wściekłości, to znaczy, że w Polsce dzieje się coraz lepiej.
Że też ci PeOwcy jeszcze nie utonęli w swych kłamstwach.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
0 1
Róchałam ?tych chorych, jak się dało. Bawet mi powieka nie drgnęła (prócz tej klapniętej). Szkoda, że się *%#)!& ;(?
5 4
to byli tak,,wybitni prawnicy"jak Manowska,Nawacki,Przyłębska,Święczkowski,Piotrowicz i Kempa ?
4 0
sędzia Tuleya w mig wydałby sprawiedliwy wyrok
5 0
Tak, te opinie dotyczyły innych spraw: 1. Opinia prof. Sławomira Patyry z 20 kwietnia 2018 r. na zlecenie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej; 2. Opinia prof. Sabiny Grabowskiej z 23 kwietnia 2018 r. na zlecenie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej; 3. Opinia prof. Ryszarda Piotrowskiego z 24 kwietnia 2018 r. na zlecenie Sławomira Neumanna; 4. Opinia dr hab. Jarosława Szymanka z 23 kwietnia 2018 r. na zlecenie szefowej Kancelarii Sejmu Agnieszki Kaczmarskiej; 5. Opinia dra Piotra Chybalskiego z 20 kwietnia 2018 r. na zlecenie szefowej Kancelarii Sejmu Agnieszki Kaczmarskiej
Czyli słusznie pan Szalbierz zauważył: to co przysługuje PO, wcale nie znaczy że ktoś inny może skorzystać z tego samego.
0 1
Krystyno, jak mogłaś! Dla 20 zł od chorego? Nic dziwnego, że ci ten interes zamknęli, wyłudzaczko
2 0
Kto to jest "Krystyno" i kto jest ten chory?
1 0
Mzalbierz, to mi się kojarzy z jakimś murzynem na polach bawełny w stanie Missisipi, nucącym tęskne śpiewki bluesowe za utraconym rajem afrykańskim. A tymczasem rozgląda się, jaką by tu murzynkę *%#)!& w kukurydzy.
1 0
*%#)!& - wyr
uch
ać
2 0
Podobno Jacek Prześluga uchodził kiedyś za murzyna Stokłosy, ale się znarowił i tak za to oberwał, że zbladł.
2 3
lemanowicz, tu nie ma miejsca na hejt
0 1
ty możesz ,to i leman może
0 0
*%#)!&
d
u
p a
0 0
Współautor encyklopedii „Blues w Polsce”.
0 0
leman, jak tam wnuk ulepiony z kału w syna odbycie przez turecką parówę?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz