Zamknij
REKLAMA

Jak się rozwodzić mamy…

14.39, 16.11.2022 Maciej Szalbierz Aktualizacja: 14.44, 16.11.2022
Skomentuj fot. Twitter
REKLAMA

Jednym uchem wpadła mi, a drugim wypadła informacja o rozwodzie Katarzyny Cichopek, a chwilę później lotem błyskawicy mignęła wiadomość, że również związek małżeński Macieja Kurzajewskiego nie przetrwał próby czasu.

No bywa - pomyślałem - mówi się trudno, żyje się dalej.

Dopiero później dodałem jedno do drugiego i uświadomiłem sobie, że w tym przypadku dwa rozwody przyniosły jeden nowy związek. Jak się okazało, nowym mariażem gwiazd publicznej telewizji żył już cały celebrycki Internet!

Prowadzącym niedawno poranny program w TVP udało się tym tematem przyćmić rozwalenie Mostu Krymskiego, durnowatą propozycję zakończenia wojny w Ukrainie a'la Elon Musk, a nawet zdjęcie bez makijażu wrzucone w sieć przez Małgorzatę Rozenek.

Oto w "Pytaniu na śniadanie" świeża para Kasia i Maciek dokonała coming outu podczas wejścia "na żywo" wprost z Izraela. Na zdjęciach z wyjazdu można było zobaczyć m.in. Cichopek żarliwie, na klęczkach modlącą się - z okazji swej czterdziestki - przed grobem Jezusa i zarazem przed obiektywem aparatu.

To wielce pocieszające, że nasza TVP tak się liberalizuje i że dzięki niej możemy niemal namacalnie przeżywać troski, radości, rozwody i śluby naszych rodzimych gwiazd.

Dziękuję Telewizji Narodowej za to poczucie bliskości z Katarzyną i Maciejem. Ich uczucie otulało mnie ciepłą kołderką, zupełnie jakbym leżał w łóżku między zakochaną parą. I to za jedyne 2 miliardy złotych z naszych kieszeni! Wincyj powinni im dać, jeszcze wincyj!

Prawdę mówiąc, nie można się jednak temu specjalnie dziwić, bo przecież wzór idzie z góry. To w końcu były prezes TVP "dał nam przykład, jak się rozwodzić mamy!".

I jak powtórnie ślubować - też.

(Maciej Szalbierz)

Wielbiciel muzyki: rocka, bluesa i jazzu. Znawca historii kina. Miłośnik polskich komedii z okresu PRL.

Maciej Szalbierz

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (8)

katolicy tak katolicy tak

7 3

kochają,,tradycyjną rodzinę,,że zakładają ich kilka 🤣 16:11, 16.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pp

2 0

Jedni rozwodzą się leżąc w pokornej pozie na św. ziemi drudzy zaś siekierą kończą związek małżeński. Rożne są sposoby by uwolnić się od osoby której przyrzekało się po wsze czasy 17:02, 16.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

VERSOVERSO

2 0

Najlepiej z rozwodem Z Kurzajewskim radzi sobie ta cała żenująca Smaszcz 🤣 07:06, 18.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

2.000.000.0002.000.000.000

2 1

=Dziękuję Telewizji Narodowej za to poczucie bliskości z Katarzyną i Maciejem. Ich uczucie otulało mnie ciepłą kołderką, zupełnie jakbym leżał w łóżku między zakochaną parą. I to za jedyne 2 miliardy złotych z naszych kieszeni! Wincyj powinni im dać, jeszcze wincyj!= I jednym palcem w dziurkę a drugą ręką ręczna robótka lanca do boju. Byłoby korzystnie, gdyby się okazało, że rodzinne perypetie z początku lat 60-tych prowadzą do zwarcia babci z wyznawcą najstarszej religii. Przedstawiciele narodu wybranego mają bowim duże kciuki, co polegującą obok damę nastraja bardzo pozytywnie ze względu na perspektywę osiągnięia punktu G. W dodatku dla obu stron zewnętrznych wzgledem felietonisty jest to bezpieczny seks wolny od strachu przed niepożądaną ciążą, która w rezultacie prowadziłaby do 20 lat udręki, co wieszczył Donald Tusk niemiecki agent w twoim domu.

17:37, 19.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

maślanyodbytnowelamaślanyodbytnowela

1 1

tak, nawet ojca hejtera taka sytuacja z tłokiem czekoladowym musi uwierać. Jego wróg, największy obiekt hejtu, ma syna, syn ma żonę, ma dziecko. Czyli normalnie. A u Robertasa odtylec udostępniany osobnikom tej samej płci💩💩💩 Przelot wielkości wiadra. Uwiera to starego, uwiera🔥🔥🔥 20:11, 19.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hohohoho!hohohoho!

0 0

Pederaści dla ukrycia swoich zboczonych chuci żenią się z żonami, powołują do życia jakieś bachory. Jest to mimikra pedalska, czego się domyślamy w przypadku ma syna, syn ma żonę, ma dziecko. A w wolnych chwilach wali się w gaju tujowym z jakimś menelem spod sklepu Żabka albo Odido. A czasu ma, że hohohoho!
12:00, 23.11.2022


skazanyJLskazanyJL

0 1

Zgodnie z przewidywaniami - ciśnienie boleśnie wzrosło🔥🔥🔥😡😡😡 Więc ruszył💩💩💩💩, osiem razy wpisał się raz po razie🤣🤣🤣👎. Umysł prosty 😡jak budowa cepa 🤣🤣 12:21, 23.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zocha-kapeluśniczkazocha-kapeluśniczka

0 0

Ja za tego hejtera 😡nie odpowiadam. Po skośnookim ojcu on taki zawzięty👎 19:20, 25.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%