Zamknij
REKLAMA

Biżuteria z grawerem – propozycje dla kobiet podążających za modą

08:11, 25.05.2022 | materiał partnera

Personalizowana biżuteria bije rekordy popularności. Cieszy się ona uznaniem wśród kobiet w każdym wieku. Panie sięgające po biżuterię z grawerem przyznają, że zależy im, żeby ozdoby, jakie noszą nie tylko prezentowały się okazale, ale też były jedyne w swoim rodzaju. Biżuteria z grawerem im to zapewnia. Wybór gadżetów z powierzchnią do grawerowania jest w tej chwili tak duży, że każda kobieta powinna znaleźć model odpowiedni dla siebie.

Biżuteria z grawerem niejedno ma imię

To jak będzie wyglądała nasza biżuteria z grawerem zależy tylko od nas. Producenci biżuterii nie narzucają nam treści graweru. Ograniczeniem jest tu jedynie nasza wyobraźnia i wielkość ozdoby. Im większa powierzchnia ozdoby, tym dłuższy napis możemy wykonać. Wiele kobiet zleca wygrawerowanie imion bliskich im osób (na przykład partnera lub dzieci). Niektóre grawerują imiona swoich ukochanych zwierząt. Popularne są również cytaty, sentencje, hasła motywacyjne, a także wszystkie inne teksty, które do nas przemawiają. Warto podkreślić, że grawerować można nie tylko tekst. Jeżeli chcemy, możemy poprosić o wyrycie na biżuterii rysunku (może być to na przykład ważny dla nas symbol).

Biżuteria z grawerem: bransoletki

W sezonie wiosenno-letnim bardzo modne są bransoletki. Do grawerowania nadają się bransoletki ze skóry, kamieni szlachetnych, a także ze sznurka – pod warunkiem, że posiadają one stalową ozdobę, na której można wykonać napis. Idealną biżuterią do grawerowania są również stalowe bransoletki typu bangle (na rynku dostępne są modele wykonane z różnokolorowej stali, posiadające rozmaite wykończenia).

Jeżeli zależy nam na dłuższym napisie, wybierzmy szeroką stalową bransoletkę. Grawer można wykonać na zewnętrznej stronie biżuterii. Jest to dobre rozwiązania, gdy chcemy, żeby napis był widoczny dla wszystkich. W przypadku, gdy chcemy zachować treść graweru dla siebie – wykonajmy go po wewnętrznej stronie ozdoby.

Naszyjniki z grawerem

Wiosną i latem szczególnie chętnie nosimy naszyjniki. W tym sezonie dostępnych jest wiele naszyjników posiadających ozdoby, na których można wykonać grawer. Możemy zdecydować się na minimalistyczne medaliony zawieszone na cienkim łańcuszku ze stali szlachetnej. Kobiety lubiące naszyjniki przyciągające spojrzenia mogą wybrać naszyjniki z pereł lub kamieni naturalnych posiadające stalowe medaliony lub inne ozdoby nadające się do grawerunku. Nowością w biżuterii dedykowanej kobietom są nieśmiertelniki – bardzo efektownie prezentują się klasyczne nieśmiertelniki z kolorowymi ozdobami wykonanymi ze stali lub skóry naturalnej.

Obrączki i sygnety do grawerowania

Świetnym materiałem do wykonania graweru są również pierścionki, sygnety i obrączki. W tej chwili w sprzedaży dostępne są ozdoby, które przypadną do gustu minimalistkom, a także paniom lubiących bardziej wyraziste ozdoby.

Grawer na kolczykach

Ciekawym pomysłem jest też zakup kolczyków z powierzchnią do grawerowania. Tu sprawdzą się szczególnie kolczyki z dużymi medalionami, gwiazdami, prostokątami, księżycami, motywami religijnymi. Jako, że kolczyki mają zazwyczaj stosunkowo niewielką powierzchnię, być może warto jest wykonać na każdym z nich inny napis.

Biżuteria z grawerem jako prezent

Biżuteria z grawerem może okazać się bardzo udanym prezentem. Warunkiem jest jednak to, żeby podarować ją kobiecie, z którą łączą nas naprawdę bliskie relacje. Z takiego upominku z pewnością będzie zadowolona nasza mama, babcia, przyjaciółka czy siostra. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%