Zamknij
REKLAMA

Zegarki Tag Heuer – skąd ich popularność?

13:11, 08.05.2019 | materiały partnera

W przypadku zegarków bardzo ważna jest jakość i tradycja. Właśnie dzięki temu połączeniu otrzymujemy dobrze działający mechanizm, ciekawy design i trwały materiał, z jakiego wykonano poszczególne elementy. Dlatego decydując się na zakup zegarka, zwracajmy uwagę na markę, bo to one są gwarancją zadowolenia. Jedną z najbardziej znanych jest Tag Heuer, dlatego dowiedzmy się więcej na ich temat.

Dlaczego tak chętnie wybieramy tę markę?

Zegarki Tag Heuer są jedną z najbardziej znanych firm produkujących zegarki. Dzięki temu już dawno marka ugruntowała swoją pozycję na rynku. Jednak nie chodzi tu tylko o to, ale również wysoką jakość wykonania. Powinniśmy również pamiętać o tym, że będziemy całkowicie zadowoleni tylko wtedy, gdy kupimy autentyczny zegarek, a nie podróbkę. Dlatego tak ważne jest to, żeby ufać sprawdzonym sklepom, jak np. https://kuck.pl/zegarki-tag-heuer-m-7.html. Dzięki temu możemy być pewni, że kupimy oryginalne modele.

Historia marki

Bardzo ważną kwestią jest historia firmy Tag Heuer, która znacząco wpłynęła na ich obecną popularność. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, że jest to szwajcarska marka, której początki sięgają drugiej połowy XIX wieku. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że jest to jedna z firm, która działa najdłużej w branży zegarmistrzowskiej. Poza tym pierwsze modele były wyposażone w mechanizm ze śrubą naciągowo-nastawczą. Z czasem zegarki Tag Heuer zyskały międzynarodową renomę, a firma na stałe wpisała się w gronie najlepszych z tej branży.

Sportowa marka

Warto zwrócić uwagę na to, że ta firma jest znana nie tylko ze względu na swoją długoletnią działalność, ale również na powiązanie ze sportem. Szczególnie dotyczy to Formuły 1, ponieważ w przeszłości marka tworzyła specjalne serie zegarków, które nawiązywały do wspomnianej dyscypliny. Poza tym jej ambasadorem był A. Senna. Dlatego firma jest bardzo chętnie wybierana przez kibiców szybkich samochodów. Choć nie jest to jedyny przykład, ponieważ służył jako urządzenie pomiarowe podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich oraz w trakcie Igrzysk Olimpijskich.

Marka promowana przez znanych ludzi

Bardzo ważne jest także to, że potwierdzeniem wysokiej jakości tych zegarków jest liczba ambasadorów marki. Dzięki temu możemy mieć pewność, że faktycznie gwarantuje niezawodność oraz najlepsze mechanizmy. Poza tym przedstawiciele różnych branży chętnie reklamują i noszą produkty marki Tag Heuer. Do najbardziej znanych należą Leonardo DiCaprio oraz Cameron Diaz.

Najbardziej znani ambasadorzy

  • Lewis Hamilton,
  • Brad Pitt,
  • Uma Thurman,
  • Maria Sharapova,
  • David Guetta,
  • Christiano Ronaldo.

Jakie parametry mają zegarki?

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że wiele zależy od konkretnej serii. Jednak we wszystkich zegarkach wykorzystano automatyczny mechanizm, który gwarantuje brak opóźnień i dokładne działanie. Poza tym można znaleźć modele z paskiem ze skóry lub bransoletą stalową. Ważne jest również to, że wybrano szkło szafirowe z antyrefleksem, dzięki czemu ich użytkowanie jest przyjemniejsze.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA