Zamknij
REKLAMA

Oto jesienne koncerty w Poznaniu, na których nie może Cię zabraknąć

14:19, 29.06.2020 | materiały partnera

Spragniony muzycznych wrażeń na żywo? Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych koncertów w Poznaniu, planowanych na jesień 2020 roku. Kto zagra? Na czyj koncert warto zarezerwować bilet już dziś? Sprawdź!

Izolacja dobiega końca i wszystko wskazuje na to, że będzie można powrócić do życia kulturalnego i społecznego. Oto muzyczny przegląd wydarzeń organizowanych jesienią tego roku w stolicy Wielkopolski. Wszystkie bilety oraz pełną listę imprez znajdziesz na koncerty w Poznaniu.

Christian Löffler  w Poznaniu już 9 września

Postać Christiana Löfflera należy już do legendarnych na scenie lekkiej muzyki tech-house. Niemiecki artysta zagra w Polsce na trzech koncertach zaplanowanych na 9, 10 i 11 września – występ w Poznaniu otwiera cykl trasy po Polsce. DJ będzie promował najnowszy album zatytułowany „Lys”. Kiedy zaczął tworzyć w 2012 roku i gdy ukazał się jego pierwszego albumu „A Forest”, zmienił na zawsze charakter muzyki elektronicznej, nadając jej głębię i „duszę”. Nowa płyta jest jak zawsze melancholijna, ale na koncercie Christiana Löfflera możesz spodziewać się tylko pozywanych emocji. Warto zarezerwować bilety już dziś, bo bardzo szybko ich ubywa i my się temu nie dziwimy.

Enea Spring Break tym razem jesienią

Największy showcase’owy festiwal w Polsce odbędzie się w tym roku jesienią. Siódma edycja Enea Spring Break Showcase Festival & Conference zaplanowana jest tym razem na 10-12 września, oczywiście w Poznaniu. Wystąpią znani muzycy, jak i młode debiutujące zespoły, dla których Festiwal jest szansą na zaistnienie.  Posłuchasz na żywo takich artystów jak Mrozu, Julia Marcell, Mata, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Bovska, Ralph Kaminski, Natalia Nykiel, Joulie Fox, Natalia Przybysz, Mery Spolsky czy Karolina Czarnecka. Oprócz tego czekają na Ciebie warsztaty i spotkania z artystami. Tam po prostu warto być.

PUNKY REGGAE live przeniesiony 12 września

Enea Spring Break zazębi się w tym roku z koncertem cyklu PUNKY REGGAE live w Poznaniu. Koncert planowany jest bowiem na 12 września. Jest jednym z cyklu koncertowego w kilku miastach Polski. Oprócz stolicy Wielkopolski występy odbędą się też w Białymstoku, Zabrzu, Jarocinie czy Wrocławiu. Będzie to jubileuszowa 10 edycja festiwalu. Na jednej scenie spotkają się zespołu z różnych gatunków muzycznych, które łączą pozytywne wibracje. Zagra między innymi Farben Lehre, czyli pomysłodawcy projektu, szczeciński kwartet the Analogs oraz Arek Jakubik ze swoim zespołem Dr Misio. Hasło przewodnie festiwalu brzmi – PRAWDA MUZYKA SZACUNEK. Nie możemy się doczekać tego klimatu.

KęKę w poznańskim klubie B17!

Tym razem coś dla fanów dobrego rapu. Już 12 września w Poznaniu wystąpi Kękę, który będzie promować najnowszy album Mr. Kękę. To nowy projekt, na którym usłyszysz zarówno zdumiewające dla artysty, bardzo taneczne kawałki, jak i typowe dla jego twórczości refleksyjne kawałki. Na koncercie nie zabraknie z pewnością starszych utworów. Co zaserwuje Kękę? Przekonamy się we wrześniu na jego koncercie w klubie B17.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%