Polityka

Zamknij

Sobota pod parą z piknikiem w Kociku

fp 13:59, 16.09.2018 Aktualizacja: 09:53, 27.10.2025
28 Sobota pod wąskotorową parą z piknikiem w Kociku

22 września odbędzie się impreza "Sobota pod parą". Zapraszamy na trzy bezpłatne rodzinne przejazdy kolejką wąskotorową oraz piknik w Kociku Młynie.

Tego dnia wąskotorówka wyruszy z Białośliwia trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Po 4-kilometrowym przejeździe, nad stawami w Kociku Młynie na podróżnych czekać będzie piknik. W programie: ognisko i grill, bezpłatny poczęstunek dla wszystkich, rodzinne wędkowanie, niespodzianki dla dzieci oraz inne atrakcje.

Ci, którzy nie skorzystają z przejazdów kolejką, mogą dotrzeć na miejsce w każdy inny sposób: rowerem, samochodem albo spacerkiem z kijkami.

Wydarzenie finansowane jest ze środków KWW My Dotrzymujemy Słowa.

(fp)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (28)

Leśna WiataLeśna Wiata

23 3

Czy obecny wójt też tam będzie? W razie czego trzeba zarezerwować ostatni wagonik ;)

23:10, 17.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

MieszkaniecMieszkaniec

14 13

Nie jestem zwolennikiem obecnego Wójta, ale czytając takie komentarze współczuję Mu że zarządza gminą w której jest tyle baranów...

18:12, 18.09.2018

mieszkankamieszkanka

18 3

zapytaj żony wójta czy też uważa pewne zachowania za normalne i dla niej miłe i czy też jest z tego stada baranów, którym się to nie podoba?

21:14, 18.09.2018

MieszkaniecMieszkaniec

5 12

Nie gniewaj się Mieszkanko, ale zajmij się Swoim życiem bo te "wagonikowe" teksty są naprawdę żałosne. Twoje współczucie to czysta hipokryzja, bo pisząc to powielasz tylko *%#)!& teksty.

22:40, 18.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MieszkankaMieszkanka

13 5

Nie gniewem się tylko jestem rozbawiona ho tylko mogę się domyślać kto stoi za Mieszkańcem i dlaczego tak zawzięcie broni. A żałosne jest zachowanie wójta w stosunku do pań. Nawet na ostatnich dożynkach sobie nie mógł sobie darować

06:40, 19.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

LusiLusi

8 0

Wykorzystuje stanowisko a czepial sie poprzednika....
Zawsze oglady i zachowania mu brakowalo a zarty z podtekstem nie kazdych bawia, no moze dwie pancie zainteresowane

11:00, 20.09.2018

MajkMajk

5 1

Lusi: trafiłeś w samo sedno!

16:07, 20.09.2018

MajkMajk

3 1

Luci: trafiłaś

16:08, 20.09.2018

mieszkający bliskomieszkający blisko

5 14

Znowu ta badziewna kolejka. Nic tylko kolejka. Wymiotować się chce jak się widzi te przejazdy i słyszy te gwizdy kolejkowe. Dobrze, że niedługo się zimno zrobi i przestaną jeździć.

07:54, 19.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

też mieszkający blisteż mieszkający blis

11 2

Idiota

08:08, 19.09.2018

Mieszkajacy blizejMieszkajacy blizej

8 2

Tobie to wystarczy kielba z grilla, harnas w puszce i mecz ignorancie ty

13:44, 19.09.2018

LusiaLusia

5 2

Cieszcie sie ze macie taka atrakcje turystyczna nie trzeba jezdzic do Żnina zeby sie przejechac. Cudze chwalicie a swego nie doceniacie

18:11, 20.09.2018

Casanowa z ostatniegCasanowa z ostatnieg

12 2

A ja naszą kolejkę uwielbiam! Ciuch, ciuch, buch, buch! ;)

08:49, 19.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

;);)

6 1

i ruch, ruch!

11:38, 19.09.2018

osos

6 4

ja też

11:37, 19.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

gdzieś dzwony biłygdzieś dzwony biły

9 3

Krzychu, a kiedy zmodernizują linię kolejową Bydgoszcz - Krotoszyn? W końcu byłeś na spotkaniu

16:59, 20.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

donicadonica

9 1

buahahaha, chyba jednak był gdzie indziej

19:07, 20.09.2018

a co!a co!

5 1

on będzie modernizował linię do Zgorzelca, sam, samodzielnienie... tak zapewniał

22:07, 20.09.2018

Mieszkanka kocikaMieszkanka kocika

6 2

Ja jestem bardzo zadowolona że jeździ kolejka i coś się w końcu dzieję na Kociku. Jeszcze jak by była zrobiona droga dojazdowa na Kocik. To by było super.

06:43, 21.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AniaAnia

2 6

Nudna juz jest ta kolejka i irytująca.

07:44, 21.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

AnatolAnatol

2 3

Ania, zajrzyj sobie w krok - może nie będzie ci nudno

17:12, 21.09.2018

SemaforSemafor

1 7

Dobrze, że pogoda się popsuła. Przynajmniej będzie zimno uczestnikom hahahaha

08:43, 22.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

BliźniBliźni

6 1

Dziękuję za białośliwską życzliwość. Bez wzajemności

09:43, 22.09.2018

hammerhammer

6 1

ty chyba młotek jesteś, nie semafor

10:41, 22.09.2018

MeteoMeteo

9 1

A jednak nie było tak źle, jak życzyłeś. hahahahaha

18:45, 22.09.2018

JaJa

12 3

Było super!!!

09:53, 23.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AbcAbc

6 0

Krzychu modernizuje linię z urzędu do sklepu

23:14, 23.09.2018
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

hahahaha

0 0

Zakupy pojadą pendolino

07:27, 25.09.2018


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Pilski hejter skazany prawomocnie!

Poruszeni tytułem artykułu "Pilski hejter skazany prawomocnie" dla wiedzy nowych pokoleń użytkowników zapodajemy, że Mariusz Szalbierz jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego został skazany prawomocnie za pomówienie o charakterze hejtu w grudniu 2007. Wyprzedził Janusza L. o całą epokę. Podparł się w tej robocie Czaplą. Oboje zostali skazani na grzywny po 4000 zł po denominacji. Szalbierz😡 jest hejterem z Białośliwia a więc wieśniackim.

blądynka

10:47, 2026-06-27

Pilski hejter skazany prawomocnie!

Halo, brygada! Jeszczeście się nie pobudzili, nie spionizowali, nie obwąchali w kroku? Do liczenia wpisów. "Antymit", do roboty! Z Antymitem jest raczej kiepsko (skład: Ciechanowski, Ożarowski, Szalbierz). Ciechanowski umarł, Ożarowski zwiał do Lubina. Został samotny jak rozdarta sosna Szalbierz, jak Judym pragnący Podborskiej albo Mariusz pożądliwie wirtualnie pragnący karkówki zamiast kaszanki z grilla w barze Pod Zdechłym Szczupakiem.

26.09.2005

09:17, 2026-06-27

Piła: Rodzinny Festyn Wojskowy. Zaśpiewa gwiazda...

Festiwal w Kołobrzegu. Na cześć UW, pieśni, piosenki i takie tam komunistyczne dyrdymały, aby proletariat robiony w kolejki po kiełbasę, kawę, słodycze, cytrusy cieszył się i przytakiwał, że jest czerwono i muzycznie ku chwale sojuszu, Z ZSRR 🙃🙃🙃🙃🙃🙃😂🤣😂🤣🤨🤨🤨🤨😐🤨.

TomRajder

01:46, 2026-06-27

Pilski hejter skazany prawomocnie!

Dla Mariusza dobra wieść. 28 czerwca niedziela handlowa, nie będzie w razie czego musiał posuwać pieszo do Grabówna na stację benzynową po piwo albo wódkę. A Dino w rozkwicie. Należy zapodać, że Żabka działa zawsze.

Srul handełes

20:28, 2026-06-26

0%