22 września odbędzie się impreza "Sobota pod parą". Zapraszamy na trzy bezpłatne rodzinne przejazdy kolejką wąskotorową oraz piknik w Kociku Młynie.
Tego dnia wąskotorówka wyruszy z Białośliwia trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Po 4-kilometrowym przejeździe, nad stawami w Kociku Młynie na podróżnych czekać będzie piknik. W programie: ognisko i grill, bezpłatny poczęstunek dla wszystkich, rodzinne wędkowanie, niespodzianki dla dzieci oraz inne atrakcje.
Ci, którzy nie skorzystają z przejazdów kolejką, mogą dotrzeć na miejsce w każdy inny sposób: rowerem, samochodem albo spacerkiem z kijkami.
Wydarzenie finansowane jest ze środków KWW My Dotrzymujemy Słowa.
Leśna Wiata23:10, 17.09.2018
Czy obecny wójt też tam będzie? W razie czego trzeba zarezerwować ostatni wagonik ;)
Mieszkaniec18:12, 18.09.2018
Nie jestem zwolennikiem obecnego Wójta, ale czytając takie komentarze współczuję Mu że zarządza gminą w której jest tyle baranów...
mieszkanka21:14, 18.09.2018
zapytaj żony wójta czy też uważa pewne zachowania za normalne i dla niej miłe i czy też jest z tego stada baranów, którym się to nie podoba?
Mieszkaniec22:40, 18.09.2018
Nie gniewaj się Mieszkanko, ale zajmij się Swoim życiem bo te "wagonikowe" teksty są naprawdę żałosne. Twoje współczucie to czysta hipokryzja, bo pisząc to powielasz tylko *%#)!& teksty.
Mieszkanka06:40, 19.09.2018
Nie gniewem się tylko jestem rozbawiona ho tylko mogę się domyślać kto stoi za Mieszkańcem i dlaczego tak zawzięcie broni. A żałosne jest zachowanie wójta w stosunku do pań. Nawet na ostatnich dożynkach sobie nie mógł sobie darować
Lusi11:00, 20.09.2018
Wykorzystuje stanowisko a czepial sie poprzednika....
Zawsze oglady i zachowania mu brakowalo a zarty z podtekstem nie kazdych bawia, no moze dwie pancie zainteresowane
Majk16:07, 20.09.2018
Lusi: trafiłeś w samo sedno!
Majk16:08, 20.09.2018
Luci: trafiłaś
mieszkający blisko07:54, 19.09.2018
Znowu ta badziewna kolejka. Nic tylko kolejka. Wymiotować się chce jak się widzi te przejazdy i słyszy te gwizdy kolejkowe. Dobrze, że niedługo się zimno zrobi i przestaną jeździć.
też mieszkający blis08:08, 19.09.2018
Idiota
Mieszkajacy blizej13:44, 19.09.2018
Tobie to wystarczy kielba z grilla, harnas w puszce i mecz ignorancie ty
Lusia18:11, 20.09.2018
Cieszcie sie ze macie taka atrakcje turystyczna nie trzeba jezdzic do Żnina zeby sie przejechac. Cudze chwalicie a swego nie doceniacie
Casanowa z ostatnieg08:49, 19.09.2018
A ja naszą kolejkę uwielbiam! Ciuch, ciuch, buch, buch! ;)
;)11:38, 19.09.2018
i ruch, ruch!
os11:37, 19.09.2018
ja też
gdzieś dzwony biły16:59, 20.09.2018
Krzychu, a kiedy zmodernizują linię kolejową Bydgoszcz - Krotoszyn? W końcu byłeś na spotkaniu
donica19:07, 20.09.2018
buahahaha, chyba jednak był gdzie indziej
a co!22:07, 20.09.2018
on będzie modernizował linię do Zgorzelca, sam, samodzielnienie... tak zapewniał
Mieszkanka kocika06:43, 21.09.2018
Ja jestem bardzo zadowolona że jeździ kolejka i coś się w końcu dzieję na Kociku. Jeszcze jak by była zrobiona droga dojazdowa na Kocik. To by było super.
Ania07:44, 21.09.2018
Nudna juz jest ta kolejka i irytująca.
Anatol17:12, 21.09.2018
Ania, zajrzyj sobie w krok - może nie będzie ci nudno
Semafor08:43, 22.09.2018
Dobrze, że pogoda się popsuła. Przynajmniej będzie zimno uczestnikom hahahaha
Bliźni09:43, 22.09.2018
Dziękuję za białośliwską życzliwość. Bez wzajemności
hammer10:41, 22.09.2018
ty chyba młotek jesteś, nie semafor
Meteo18:45, 22.09.2018
A jednak nie było tak źle, jak życzyłeś. hahahahaha
Ja09:53, 23.09.2018
Było super!!!
Abc23:14, 23.09.2018
Krzychu modernizuje linię z urzędu do sklepu
haha07:27, 25.09.2018
Zakupy pojadą pendolino
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu faktypilskie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pilski hejter skazany prawomocnie!
Poruszeni tytułem artykułu "Pilski hejter skazany prawomocnie" dla wiedzy nowych pokoleń użytkowników zapodajemy, że Mariusz Szalbierz jako redaktor naczelny Tygodnika Nowego został skazany prawomocnie za pomówienie o charakterze hejtu w grudniu 2007. Wyprzedził Janusza L. o całą epokę. Podparł się w tej robocie Czaplą. Oboje zostali skazani na grzywny po 4000 zł po denominacji. Szalbierz😡 jest hejterem z Białośliwia a więc wieśniackim.
blądynka
10:47, 2026-06-27
Pilski hejter skazany prawomocnie!
Halo, brygada! Jeszczeście się nie pobudzili, nie spionizowali, nie obwąchali w kroku? Do liczenia wpisów. "Antymit", do roboty! Z Antymitem jest raczej kiepsko (skład: Ciechanowski, Ożarowski, Szalbierz). Ciechanowski umarł, Ożarowski zwiał do Lubina. Został samotny jak rozdarta sosna Szalbierz, jak Judym pragnący Podborskiej albo Mariusz pożądliwie wirtualnie pragnący karkówki zamiast kaszanki z grilla w barze Pod Zdechłym Szczupakiem.
26.09.2005
09:17, 2026-06-27
Piła: Rodzinny Festyn Wojskowy. Zaśpiewa gwiazda...
Festiwal w Kołobrzegu. Na cześć UW, pieśni, piosenki i takie tam komunistyczne dyrdymały, aby proletariat robiony w kolejki po kiełbasę, kawę, słodycze, cytrusy cieszył się i przytakiwał, że jest czerwono i muzycznie ku chwale sojuszu, Z ZSRR 🙃🙃🙃🙃🙃🙃😂🤣😂🤣🤨🤨🤨🤨😐🤨.
TomRajder
01:46, 2026-06-27
Pilski hejter skazany prawomocnie!
Dla Mariusza dobra wieść. 28 czerwca niedziela handlowa, nie będzie w razie czego musiał posuwać pieszo do Grabówna na stację benzynową po piwo albo wódkę. A Dino w rozkwicie. Należy zapodać, że Żabka działa zawsze.
Srul handełes
20:28, 2026-06-26