Zamknij
REKLAMA

KWW My Dotrzymujemy Słowa

19:24, 15.10.2018 | Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW My Dotrzymujemy Słowa
Skomentuj
REKLAMA

Oto kandydaci KWW My Dotrzymujemy Słowa do Rady Gminy Białośliwie.


JERZY BORZYCH
Serdecznie witam. Nazywam się Jerzy Ryszard Borzych, mam 66 lat i jestem emerytem. Poza tym: mąż, dumny ojciec i szczęśliwy dziadek dwojga wnucząt. Od 20 lat jestem hodowcą ptaków ozdobnych, m.in. pawi, bażantów, w tym bażantów srebrzystych i diamentowych, kur ozdobnych oraz papug. Jestem członkiem Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Pełnię funkcję działacza społecznego – od 21 lat jako członek i prezes Towarzystwa Wyrzyska Kolejka Powiatowa. W przyszłej kadencji Rady Gminy Białośliwie chciałbym zajmować się promocją na szczeblu krajowym i międzynarodowym naszego miejscowego skarbu. jakim jest kolejka wąskotorowa.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 5 (ul. Gajowa, Generała Andersa, Kocik-Młyn, Łączna od nr 3 do końca, Polna).


KRYSTYNA BRĄGIEL
Szanowni Mieszkańcy. Nazywam się Krystyna Brągiel, mam 66 lat, obecnie jestem na emeryturze. Posiadam wykształcenie średnie - rolnicze. Jestem związana z miejscowością Nieżychowo od 1972 roku. Problemy i potrzeby społeczne naszej miejscowości są mi doskonale znane. Jestem dumna z naszej wsi, każde wyzwanie społeczne traktuję odpowiedzialnie i wspieram rozsądne i zasadne inicjatywy. Radną Rady Gminy Białośliwie jestem piątą kadencję. Drugą kadencję pełnię również funkcję sołtysa wsi Nieżychowo. Od lat siedemdziesiątych jestem członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieżychowie.

Drodzy Mieszkańcy, jeżeli ponownie zaufacie mi w nadchodzących wyborach, będę zdecydowanie w nowej radzie walczyła o rozwój Naszej Małej Ojczyzny.
W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegała się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 13 (Nieżychowo od 2-43 oraz od 73 do końca).


MIROSŁAW BURZYŃSKI
Witam Państwa. Nazywam się Mirosław Burzyński. Jestem 40-latkiem, szczęśliwym mężem i ojcem dwóch wspaniałych dzieci w wieku 4 i 13 lat. Posiadam wykształcenie wyższe Od 19 lat jestem listonoszem w miejscowości Białośliwie. Służę Państwu jako radny Rady Gminy Białośliwie nieprzerwanie od 2006 roku. Moje zainteresowania związane są ze sportem. W przyszłej kadencji Rady Gminy Białośliwie chciałbym w dalszym ciągu zajmować się krzewieniem kultury fizycznej i sportu poprzez aktywne wsparcie klubów sportowych, w tym naszej rodzimej Stelli, a także aktywnie uczestniczyć w życiu publicznym Naszej Gminy i działać dla dobra Mieszkańców Gminy Białośliwie.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 3 (ul. Mieszka I, Rusa, Sportowa, Zielona, Otylin).


IWONA CZAPIEWSKA
Szanowni Państwo. Nazywam się Iwona Czapiewska, mam 51 lat, posiadam wykształcenie średnie. Jestem szczęśliwą mężatką i matką dwójki dzieci. Wraz z mężem Grzegorzem prowadzę gospodarstwo rolne w Krostkowie. Pełnię funkcję radnej Rady Gminy Białośliwie od 2006 roku. Jestem również członkiem Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Krostkowie. Od wielu lat wraz z mężem aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym naszej wsi. Wsłuchując się nadal w głos mieszkańców zamierzam w nowym rozdaniu samorządowym przyczynić się do bardziej zdecydowanego podejścia przez władze Gminy Białośliwie do rozwiązywania najbardziej istotnych naszych bolączek – czyli kończymy mówienie o wizjach, a zaczynamy ciężką pracę!

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegała się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 12 (Krostkowo).


PAWEŁ KOZAK
Drodzy mieszkańcy. Nazywam się Paweł Kozak, mam 39 lat, jestem rolnikiem i prowadzę rodzinne gospodarstwo rolne. Szczęśliwy mąż i ojciec trzech synów. Jestem zaangażowany w sprawy społeczne Naszej Gminy, od 2010 roku pełnię funkcję radnego Rady Gminy Białośliwie. Jestem również Delegatem Wielkopolskiej Izby Rolniczej. Cenię sobie tradycję i patriotyzm, jestem konsekwentny w działaniu i dążeniu do celu. Jako radny znam problemy mieszkańców sołectwa, które od dwóch kadencji mam zaszczyt reprezentować, dlatego będę usilnie zabiegał o ich rozwiązywanie w następnej kadencji.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu nr 11 (Dębówko Nowe, Dębówko Stare).


RYSZARD KWIECIŃSKI
Drodzy Przyjaciele. Nazywam się Ryszard Kwieciński, mam 67 lat i obecnie jestem na emeryturze. Znajomi twierdzą, że umrę podczas pracy na rzecz mieszkańców wsi. Pełnię liczne funkcje społeczne, m.in. radnego Rady Gminy Białośliwie, sołtysa wsi Tomaszewo i Nieżychówko, prezesa Kółka Rolniczego w Tomaszewie, Lidera Grupy Odnowy Wsi, skarbnika Powiatowego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Pile. Jestem osobą, w której jest mnóstwo energii i chciałbym tę energię spożytkować podczas pracy na rzecz mieszkańców Gminy Białośliwie.

Potrzeby Gminy Białośliwie są wielkie, podobnie jak w moim okręgu Tomaszewo, Nieżychowo i Nieżychówko i związane są w głównej mierze z infrastrukturą ułatwiającą życie naszym Mieszkańcom, dlatego mogę przyczynić się do ich rozwiązania wykorzystując zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu nr 14 (Nieżychowo numery 44-69, Sołectwo Tomaszewo).


JACEK MATLAK
Witam Państwa. Nazywam się Jacek Matlak, mam 40 lat i jestem mężem i ojcem dwójki dzieci. Pracuję w firmie prywatnej w Białośliwiu. Interesuję się sportem oraz mechaniką samochodową. Od czterech lat pełnię funkcję radnego Rady Gminy Białośliwie. Celem mojego ubiegania się o mandat na kolejną kadencję jest doprowadzenie do realizacji koniecznych inwestycji w Gminie Białośliwie, a zwłaszcza w tak bliskim mojemu sercu Dworzakowie.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu nr 10 (Dworzakowo).


 

EUGENIUSZ ROLCZAK
Szanowni Państwo. Nazywam się Eugeniusz Rolczak, mam 58 lat, od wielu lat jestem pracownikiem PKP PLK S.A. Szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci oraz sześciorga wnucząt. W latach 2002-2014 pełniłem funkcję radnego Rady Gminy Białośliwie, w tym czasie przez 11 lat miałem zaszczyt pełnić funkcję wiceprzewodniczącego Rady Gminy Białośliwie. Jeśli ponownie Państwo mi zaufają i uzyskam mandat w nadchodzących wyborach, chciałbym skupić się na pracy w obszarze społeczno-gospodarczym Naszej Gminy.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 2 (ul. Czecha, Lecha, część wsi Białośliwie: Jańczyn, Wymysłowo).


RAFAŁ RYŚ
Nazywam się Rafał Ryś, mam 46 lat. Jestem żołnierzem zawodowym w stopniu majora Wojska Polskiego, służę jako kierownik Składu Materiałowego Wałcz. Jestem mężem Katarzyny i ojcem Huberta. Od wielu lat pracuję jako działacz GLKS Stella i poświęcam tej działalności większość wolnego czasu. Ze względu na stanowczy sprzeciw wobec obecnego sposobu gospodarzenia i prowadzenia Gminy, popieram w tych wyborach kandydaturę pana Franciszka Tamasa. Jeśli ponownie Państwo mi zaufają i uzyskam mandat w nadchodzących wyborach, chciałbym skupić się na wspólnym celu jakim jest dynamiczny i harmonijny rozwój Gminy. Dla niektórych "dane słowo" nic nie znaczy – dla mnie znaczy WSZYSTKO.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 1 (ul. 3 Maja, 4 Stycznia).


PIOTR STROJEK
Moi mili. Nazywam się Piotr Strojek, mam 49 lat, jestem prawnikiem, zawodowo pracuję jako urzędnik państwowy. Wolne chwile w pełni poświęcam swojej wspaniałej rodzinie oraz aktywnemu trybowi życia. Pełnię funkcję radnego Rady Gminy Białośliwie od pięciu kadencji. W zbliżającej się kadencji moim zamiarem będzie zwiększenie efektywności, tempa i jakości rozpoczętych już inwestycji oraz wykorzystanie mojego doświadczenia zawodowego i prawniczego przy rozwiązywaniu problemów naszych Mieszkańców, które z pewnością przyniosą najbliższe lata.     

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 8 (ul. Kolonia, Podgórna)


JAROSŁAW TATERA
Szanowni Państwo. Nazywam się Jarosław Tatera, mam 53 lata, jestem emerytowanym policjantem. Szczęśliwy mąż i ojciec dwóch dorosłych synów. W latach 2006-2010 pełniłem funkcję radnego Rady Gminy Białośliwie. Od roku 2012 do chwili obecnej pełnię funkcję społeczną ławnika przy Sądzie Rejonowym w Chodzieży. Jako radny Gminy Białośliwie chciałbym zająć się pracą w komisji społeczno-gospodarczej, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu na działalność inwestycyjną Gminy Białośliwie, które są niewykorzystaną szansą w kadencji 2014-2018. Kolejnym celem mojego ubiegania się o mandat radnego Rady Gminy Białośliwie jest chęć działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i porządku w Gminie Białośliwie.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu nr 7 (ul. Księdza Kordeckiego, Słoneczna, Strzelecka).


JACEK WIŚNIEWSKI
Szanowni Państwo. Nazywam się Jacek Wiśniewski, mam lat 49, posiadam wykształcenie średnie techniczne. Jestem działaczem społecznym z wieloletnim stażem. Działanie na rzecz lokalnej społeczności przynosi mi wiele satysfakcji i napędza do dalszego działania. Jestem wieloletnim członkiem Zarządu Gminnego Ludowego Klubu Sportowego "Stella" Białośliwie, obecnie pełnię funkcję sekretarza, a wcześniej skarbnika klubu. Praca z dziećmi i młodzieżą, jak i osiągane przez nie wyniki sportowe stanowią pozytywny bodziec do mojego dalszego działania. Interesuje mnie historia, jak i teraźniejszość naszej "małej Ojczyzny" oraz problematyka związana z lokalnym samorządem. Jestem autorem folderu okolicznościowego wydanego z okazji 85-lecia powstania GLKS "Stella" w Białośliwiu.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu numer 6 (ul. Leśna, Osiedle Leśne).


MIROSŁAW WIŚNIEWSKI
Drodzy Mieszkańcy Gminy Białośliwie. Nazywam się Mirosław Wiśniewski, mam 41 lat. Szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Od 23 lat prowadzę własną działalność gospodarczą, którą rozpocząłem z nieżyjącym ojcem Henrykiem. Jestem również sadownikiem. Chciałbym być w przyszłej Radzie Gminy przedstawicielem wszystkich indywidualnych przedsiębiorców działających na terenie Gminy Białośliwie i działać na ich rzecz i w ich imieniu.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu nr 9 (ul. Braniewicza, Dworcowa, Kolejowa, Kościelna, Kościuszki, Lipowa, Tysiąclecia).


RYSZARD WOLNY
Drogie Panie, Drodzy Panowie. Nazywam się Ryszard Eugeniusz Wolny, mam 65 lat, posiadam wykształcenie średnie w zawodzie technik rolnik, obecnie jestem emerytem oraz prowadzę gospodarstwo rolne, specjalizujące się w produkcji roślinno-sadowniczej. Od wielu lat jestem aktywnym działaczem społecznym, od ponad 40 lat (od roku 1977) jestem radnym Rady Gminy Białośliwie. W tym czasie pełniłem funkcję przewodniczącego Komisji Inicjatyw Planowania i Finansów oraz funkcję wiceprzewodniczącego Rady Gminy Białośliwie. Jestem również wiceprezesem Lokalnej Grupy Działania "Krajna nad Notecią", członkiem Rady Nadzorczej Spółdzielni Usługowo-Produkcyjno-Handlowej Kółek Rolniczych w Pobórce Wielkiej, członkiem Kółka Rolniczego w Pobórce Wielkiej, członkiem Komitetu Obchodów Regionalnego Święta Sadowników, członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Pobórce Wielkiej oraz skarbnikiem Społecznej Rady Budowy Kaplicy w Pobórce Wielkiej. Zdobytą przez lata wiedzą o samorządzie chciałbym się podzielić z każdą organizacją pracującą na rzecz naszych Mieszkańców oraz wspierać działalność organów gminy w komunikacji społecznej i przyczyniać się do jak najbardziej efektywnego wydatkowania publicznych środków.

W wyborach 21 października 2018 roku będę ubiegał się o głosy mieszkańców Gminy Białośliwie w okręgu nr 15 (Pobórka Mała, Pobórka Wielka).

[ZT]11700[/ZT]

 

(Materiał wyborczy sfinansowany przez KWW My Dotrzymujemy Słowa)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (10)

popierampopieram

20 3

trzymam kciuki :) 13:26, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BobBob

19 3

Damy rade
13:48, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Białośliwiak Białośliwiak

19 3

Popieram!!! 14:31, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZdzichuZdzichu

22 2

Nie zważajcie Państwo na zaczepki i obelgi na stronach wójta który górnolotnym listem mydli oczy ludziom. Powodzenia w wyborach i trzymam kciuki za spełnienie zadań o których piszecie 14:45, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KiedyKiedy

14 2

No kiedy bedzie odp w spr fa?? 15:17, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do kiedyDo kiedy

11 2

Po wyborach na modernizowanych ledach będą wisiec 15:30, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

15 3

Ja tez życzę powodzenia w wyborach. Radny z mojego okręgu ma mój głos i wasz kandydat na wójta również. Faktycznie nie ma sensu słuchać tych wszystkich głupot, trzeba robić swoje. A wasz komitet ma świetne pomysły na rozwój gminy. 22:04, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Coś konkretnegoCoś konkretnego

11 2

Jasno czarno na białym co zrobią i kiedy więc tylko zagłosować i czekac na realizację 20:34, 17.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

123455123455

2 6

ORŁY GÓRSKIEGO dotrzymujemy słowa. Jakby nikt ich nie znał 21:22, 17.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mm

1 0

https://www.youtube.com/watch?v=DtOMymRISMA&t=149s 15:32, 20.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%